Joburi magazin dm in zalau

Pentru cautarea facuta de dumneavoastra nu s-a gasit nici un loc de munca.

Nu am gasit nici o cautare pentru magazin dm in orasul zalau dar noi iti recomandam urmatoarele joburi:
Alte anunturi asemanatoare cu magazin dm in orasul zalau
30 Jun
CASIER/ LUCRATOR COMERCIAL - FOCSANI, ZALAU
Focsani, Zalau

Candidatul ideal:

PROFI ROM FOOD SRL este o companie in plina expansiune, ce activeaza in domeniul comertului alimentar si detine o retea de peste 200 de magazine in Romania.
- amabilitate, dinamism;
- spirit comercial;
- disponibilitate pentru lucrul in 2 schimburi.

Descrierea jobului:

Principalele responsabilitati:- scaneaza produsele cumparate de clienti si incaseaza contravaloarea lor, in bani sau bonuri valorice;
- completeaza in permanenta rafturile cu marfa;
- urmareste datele de valabilitate ale produselor si face rotatia la raft a produselor;
- indeparteaza de la raft produsele deteriorate sau care nu respecta standardele;
- participa la actiunile comerciale din magazin;
- raspunde solicitarilor clientilor cu privire la informatii despre produse, preturi, mod de cantarire;
- asigura curatenia magazinului (inclusiv echipamente si citeste mai mult

Tipul jobului
full-time
Sursa jobului
www.smartdreamers.com
Aplica la job Detalii job