Joburi in vatra dornei

Cauta in 2 locuri de munca in vatra dornei in 2014

23 Aug
Muncitori cu experienta in constructii
Vatra Dornei Suceava Botosani

LiceuDetalii Companie:Suntem o companie tanara, cu experienta in domeniul constructiilor si amenajarilor interioare si exterioare in Suceava si imprejurimile ei, si va oferim servicii de calitate la preturi promotionale!!! Pe langa aceste servicii va oferim si oportunitatea achizitionarii materialelor de constructie, prin intermediere, direct de la furnizor, tot la preturi promotionale!!!. Ne. Mai mult

Companie: Elis Plus Srl

Jobul Muncitori cu experienta in constructii este incadrat in categoria Constructii/Imobiliare full-time

Locul de munca Muncitori cu experienta in constructii a fost preluat de pe jobs.bizoo.ro
27 Aug
Casier agentie pariuri sportive - Toate orasele
Vatra Dornei Beius Oradea

RESPONSABILITATI: - Informarea clientilor in legatura cu promotiile si regulile jocurilor aflate in derulare; - Incasarea banilor pentru vanzarea serviciilor si produselor specifice; - Cunoasterea produselor si oferirea de informatii utile despre acestea; - Asigurarea curateniei in cadrul agentiei conform standardelor; - Acceptarea si validarea tichetelor de pariere; - Evidenta contabila a. Mai mult

Companie: NetJobs

Jobul Casier agentie pariuri sportive - Toate orasele este incadrat in categoria Administrativ, Entertainment, Restaurante, Secretariat/Administrativ, Serviciu clienti, Turism/Hoteluri, Vanzari full-time

Locul de munca Casier agentie pariuri sportive - Toate orasele a fost preluat de pe www.netjobs.ro