Joburi in vatra dornei

Cauta in 2 locuri de munca in vatra dornei in 2014

02 Aug
Ingrijitoare/ Ingrijitori cu cunostinte de limba germana
Vatra Dornei Bucuresti Strainatate

Agentia SUNSET Blvd SRL angajeaza ingrijitoare si ingrijitori harcnici cu cunostinte de limba germana (min. A2) pentru Germania. FARA COMISIOANE !!! Va oferim: - cooperare cu un partener de incredere cu experienta in domeniu de 10 ani; - lucru pe timp indelungat cu plecari pe cite 3 luni; - va asiguram cu lucru rapid si fara taxe de mediere, fara comisioane; - remunerare echitabila (pentru. Mai mult

Companie: NetJobs

Jobul Ingrijitoare/ Ingrijitori cu cunostinte de limba germana este incadrat in categoria ALTELE, Asistenta sociala, BabySitter/Menaj/Curatenie, Healthcare, Medicina/Stomatologie, Sanatate full-time

Locul de munca Ingrijitoare/ Ingrijitori cu cunostinte de limba germana a fost preluat de pe www.netjobs.ro
05 Aug
Locuri libere in agricultura Germania
Vatra Dornei Strainatate Germania

Descrierea postului:Iti doresti un loc de munca in strainatate bine platit Noi te putem ajuta! Avem locuri libere in agricultura, in Germania. Iti oferim cazare, masa si posibilitatea de a pleca in cuplu sau grupuri iar cazarea se poate face in aceeasi camera. Limita de varsta este de 18 57 ani. Daca te intereseaza oferta, ne poti contacta de L V intre orele 09.00 17.00 la numerele de. Mai mult

Jobul Locuri libere in agricultura Germania este incadrat in categoria Altele full-time

Locul de munca Locuri libere in agricultura Germania a fost preluat de pe www.jobscop.ro