Joburi fabrica napolitane in timisoara

Pentru cautarea facuta de dumneavoastra nu s-a gasit nici un loc de munca.

Nu am gasit nici o cautare pentru fabrica napolitane in orasul timisoara dar noi iti recomandam urmatoarele joburi:
Alte anunturi asemanatoare cu fabrica napolitane in orasul timisoara
22 Jul
Key Account Manager/Area Sales Manager
Timisoara Mures Brasov

Descrierea postului: • Planifica si realizeaza vizite periodice la client; • Identifica potentiali clienti in zona alocata; • Intretine si dezvolta relatia cu clientii deja existenti ai companiei; • Promoveaza intregul portofoliu de produse al companiei; • Actualizeaza permanent baza de date cu clientii din zona de care este responsabil; • Negociaza cu clientii conditiile. Mai mult

Locul de munca Key Account Manager/Area Sales Manager a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
22 Jul
Embedded Software Validation Engineer
Timisoara

Description : · Analyze software, system and /or customer requirements and develop test plans and test cases based on them; · Perform test, report and track the defects; · Participate in quotation activities for the new projects; · Perform analysis for customer reported issues; · Propose and / or implement new testing tools, environments and methodologies; · Contribute. Mai mult

Locul de munca Embedded Software Validation Engineer a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
24 Jul
Germania - fabrica 1200 euro
Timisoara Strainatate Germania

Descrierea companiei -- Descrierea postului Vrei o salarizare decenta? Angajam urgent persoane harnice si eficiente, cu varsta cuprinsa intre 18-55 ani, pentru a munci la prelucrat si ambalat legume si fructe, in fabricile din Germania. Beneficiati de asigurare medicala si cazare. Suna acum la telefon: 0769 308 265, 0742 556 629 Cerintele postului apt de munca . Mai mult

Companie: eov

Jobul Germania - fabrica 1200 euro este incadrat in categoria Altele, full-time

Locul de munca Germania - fabrica 1200 euro a fost preluat de pe www.ofertelocuridemunca.ro
23 Jul
Angajare agent vanzari
Timisoara

Fabrica de Mezeluri angajeaza agent vanzari. Solicitam experienta in domeniu si seriozitate, oferim conditii avantajoase. . Mai mult

Jobul Angajare agent vanzari este incadrat in categoria Vanzari full-time

Locul de munca Angajare agent vanzari a fost preluat de pe www.olx.ro