Joburi alba iulia sau sebes in strainatate

Cauta in 1 locuri de munca alba iulia sau sebes in strainatate in 2014

21 Nov
Sofer TIR pt - Romania sau curse directe Italia, Spania/C...
Deva ROMANIA Strainatate Italia Spania

Postat la: 21-11-2014

Responsabilitati Clientul nostru este o companie specializata in transportul de marfuri, atat intern cat si international.

Responsabilitati:

- Conducerea autovehicolului in conditii de siguranta maxima;
- Respectarea si aplicarea normelor de circulatie in raport cu legislatia si reglementarile in vigoare;
- Pregatirea si verificarea marfii din punct de vedere tehnic.
Cerinte - Experienta pe camion auto;
- Permis de conducere categoriile C, E;
- Cunostinte medii de mecanica auto;
- Atestat de marfa;
- Card tahograf;
- Cazier judiciar curat.
- Seriozitate;
- Responsabilitate;
- Loialitate ;
- Punctualitate;
- Abilitati de comunicare ;
- Adaptare la conditiile de drum .
Beneficii Oferite - Salarizare atractiva + diurna + bonus
- Contract de munca
- Societatea angajatoare este din Deva, dar angajarile se fac din orice colt al citeste mai mult
Companie
PUBLIC EUROCONSULTING
Categoria jobului
Transport
Tipul jobului
full-time
Aplica la job Detalii job
29Nov