Joburi in rosiori de vede

Cauta in 1 locuri de munca in rosiori de vede in 2015

24May
13 May
CASIER/LUCRATOR COMERCIAL - Buzau, Cugir, Rosiorii de Vede,Tulcea
Buzau, Cugir, Rosiori de Vede, Tulcea

Candidatul ideal:

Cautam persoane dinamice si amabile, orientate catre munca in relatie directa cu clientii.

In comertul alimentar, rezistenta la efort fizic si disponibilitatea pentru lucrul in 2 schimburi, sunt esentiale.

Asteptam candidati interesati de un post cu norma intreaga, sau jumatate de norma.

Experienta in comert nu e este necesara! Va oferim noi training profesional!
Descrierea jobului:

- scaneaza produsele cumparate de clienti si incaseaza contravaloarea lor
- completeaza rafturile cu marfa si face rotatia la raft a produselor
- participa la inventarele periodice
- raspunde solicitarilor clientilor cu privire la informatii despre produse, preturi, mod de cantarire;
- asigura curatenia magazinului (inclusiv echipamente si utilaje) si a anexelor.
Tipul jobului
full-time
Sursa jobului
www.smartdreamers.com
Aplica la job Detalii job
24May