Joburi in rosiori de vede

Cauta in 3 locuri de munca in rosiori de vede in 2014

21 Aug
Ingrijitori paleative la familii austriece
Rosiori De Vede

. Mai mult

Jobul Ingrijitori paleative la familii austriece este incadrat in categoria Locuri de munca in strainatate full-time

Locul de munca Ingrijitori paleative la familii austriece a fost preluat de pe www.jobscop.ro
13 Aug
Muncitori amenjari spatii verzi

Descrierea postului:Oferim contracte de munca pentru spatii verzi Austria. Conditiile sunt foarte bune si aveti asigurata cazarea, transportul si 2 mese/zi. Disponibilitate de ore suplimentare. Pentru mai multe informatii sau rezervari sunati la numerele: 0747872371 sau 0727025760.Cerinte:Beneficii suplimentare: . Mai mult

Jobul Muncitori amenjari spatii verzi este incadrat in categoria Vanzari full-time

Locul de munca Muncitori amenjari spatii verzi a fost preluat de pe www.jobscop.ro
25 Aug
CEDE
Rosiori De Vede Oradea Mures

Suntem singura firma din Romania care asigura consultanta juridica si financiara persoanelor vatamate in urma accidentelor rutiere, dar si a apropiatilor acestora, pentru obtinerea despagubirilor si a altor privilegii rezultate in urma daunei. De ce merita sa te alaturi echipei noastre? - oferi un ajutor persoanelor care au suferit un accident, - castigi sume importante. Mai mult

Companie: Centrul European de Despagubiri

Jobul CEDE este incadrat in categoria Vanzari part-time

Locul de munca CEDE a fost preluat de pe www.infomunca.ro