Cauta in 2 locuri de munca constructii in reghin in 2014

02 Oct
Faiantari, zugravi, instalatori calificati pentru Germania
Reghin Strainatate Germania

Descrierea postului:Se cauta muncitori in constructii cu calificare de faiantari, zugravi sau instalatori pentru diferite proiecte de lucru in locatii din Germania. Se ofera salariu de 1700 de euro cazare si 2 mese/zi si asigurare medicala. Pentru inscrieri apelati 0761288186 / 0749690441.Cerinte:Beneficii suplimentare: . Mai mult

Jobul Faiantari, zugravi, instalatori calificati pentru Germania este incadrat in categoria Locuri de munca in strainatate full-time

Locul de munca Faiantari, zugravi, instalatori calificati pentru Germania a fost preluat de pe www.jobscop.ro
20 Oct
Angajez
Reghin Romania

Angajez cu carte de munca muncitori cu experienta in domeniul constructiilor Cerinte experienta in domeniu Descrierea firmei constructii civile Companie SC NEOCASA SRL Posturi disponibile 5 Domeniu Arhitectura / Constructii / Amenajari Nivel experienta 6 - 12 luni Tip contract Full-time Nivel studii Scoala generala Nivel salarial 200 - 450 Euro Localitate Reghin Tara ROMANIA . Mai mult

Companie: SC NEOCASA SRL

Jobul Angajez este incadrat in categoria Arhitectura / Constructii / Amenajari full-time

Locul de munca Angajez a fost preluat de pe www.myjob.ro