Cauta in 3 locuri de munca in moinesti in 2014

01Oct
25 Sep
Personal la montat termopane in Germania
Moinesti Strainatate Germania

Descrierea postului:Plecari urgente in Germania, locuri disponibile pentru barbati cu experienta la montat termopane cu profil pvc sau aluminiu. Angajatorul va pune la dispozitie echipamentul necesar de lucru si va asigura cazare, 2 mese/zi. Salarii de 1500 euro/luna si conditii excelente de lucru! 0734235186,. Mai mult

Jobul Personal la montat termopane in Germania este incadrat in categoria Locuri de munca in strainatate full-time Salar:1500 euro

Locul de munca Personal la montat termopane in Germania a fost preluat de pe www.jobscop.ro
23 Sep
1600 E net la taiat copaci in Germania

. Mai mult

Jobul 1600 E net la taiat copaci in Germania este incadrat in categoria Muncitori necalificati full-time

Locul de munca 1600 E net la taiat copaci in Germania a fost preluat de pe www.jobscop.ro
16 Sep
Munca la prestat curatenie birouri
Moinesti

Descrierea postului:Vino  sa  ocupi  acum  un  loc  de  munca  in  cadrul  unei  firme  private  de  curatenie.  Avem  ca  obiectiv  efectuarea  si  intretinerea  curateniei  in  cadrul  sediilor  de  firme  private.  Se  asigura  gratuit  cazare,  masa  si . Mai mult

Jobul Munca la prestat curatenie birouri este incadrat in categoria Locuri de munca in strainatate full-time

Locul de munca Munca la prestat curatenie birouri a fost preluat de pe www.jobscop.ro