Cauta in 4 locuri de munca in moinesti in 2014

06 Oct
Tehnician reparatii motoare gaz - Caterpillar
Moinesti Bacau Botosani

Responsabilitati: - Repara si intretine motoarele industriale si grupurile electrogene Caterpillar pentru aplicatiile gaz - Intocmeste rapoarte de interventie dupa executarea fiecarei misiuni de lucru - Realizeaza raportarile lunare pentru justificarea timpului de lucru Cerinte - Studii tehnice de specialitate in domeniile electromecanic sau mecanic - Experienta de minim 1 an in. Mai mult

Locul de munca Tehnician reparatii motoare gaz - Caterpillar a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
15 Oct
Finance Manager/Financial Controller - Moinesti, jud. Bacau
Moinesti Bacau Iasi

Short company description Talent Stream is looking to join forces and place candidates who: - Have minimum three (3) years worth of experience - Throughout their career, have achieved excellent results they are proud of - Are looking for the right organization where they can make a long-lasting, positive contribution Modern recruitment requires a higher degree of professionalism and client. Mai mult

Companie: Talent Stream

Locul de munca Finance Manager/Financial Controller - Moinesti, jud. Bacau a fost preluat de pe www.hipo.ro
17 Oct
Personal la montat termopane in Germania
Moinesti Strainatate Germania

Descrierea postului:Plecari urgente in Germania, locuri disponibile pentru barbati cu experienta la montat termopane cu profil pvc sau aluminiu. Angajatorul va pune la dispozitie echipamentul necesar de lucru si va asigura cazare, 2 mese/zi. Salarii de 1500 euro/luna si conditii excelente de lucru! 0734235186,. Mai mult

Jobul Personal la montat termopane in Germania este incadrat in categoria Locuri de munca in strainatate full-time Salar:1500 euro

Locul de munca Personal la montat termopane in Germania a fost preluat de pe www.jobscop.ro
25Oct
07 Oct
Munca la prestat curatenie birouri
Moinesti

Descrierea postului:Vino  sa  ocupi  acum  un  loc  de  munca  in  cadrul  unei  firme  private  de  curatenie.  Avem  ca  obiectiv  efectuarea  si  intretinerea  curateniei  in  cadrul  sediilor  de  firme  private.  Se  asigura  gratuit  cazare,  masa  si . Mai mult

Jobul Munca la prestat curatenie birouri este incadrat in categoria Locuri de munca in strainatate full-time

Locul de munca Munca la prestat curatenie birouri a fost preluat de pe www.jobscop.ro