Joburi menajera bucatareasa

Cauta in 1 locuri de munca menajera bucatareasa in 2016

13Feb
31 Jan
Angajez menajera bucatareasa
Viseu de Sus ROMANIA

Postat la: 09-01-2016 Responsabilitati Angajez menajera-bucatareasa pentru casa, cu experienta, pentru o familie deosebita, in Viseu de Jos persoana de incredere, cu experienta, persoana foarte curata, bine organizata, sociabila, placuta, atenta la detalii, discreta.

Cautam o persoana interesata de o colaborare pe termen lung Timp de lucru: in fiecare zi de la ora 8 la 16:00 Cerinte OFERTA -se ofera carte de munca -salariu atractiv -masa gratuita -decontare naveta (daca este cazul) -Carte de munca, salar negociabil in urma interviului! Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV / email la adresa office (at) lazstef.com sau sa sune la nr.de tel. 0735215780 - 0786362266 fix/fax: 0262.368.027. Descrierea firmei LAZ&STEF CENTRU COMERCIAL Companie SC LAZ&STEF SRL Posturi disponibile 1 Domeniu Asistenta sociala Nivel experienta 6 - 12 luni Tip contract Full-time Nivel studii Liceu Nivel salarial Confidential Localitate Viseu de Sus Tara ROMANIA
Companie
SC LAZ STEF SRL
Categoria jobului
Asistenta sociala Asistenta sociala
Tipul jobului
full-time
Sursa jobului
www.myjob.ro
Aplica la job Detalii job
13Feb