Joburi menajera bucatareasa

Cauta in 1 locuri de munca menajera bucatareasa in 2015

04Mar
14 Feb
Menajera / bucatareasa cu experienta - cazare gratuita
Londra Anglia

Recrutam o doamna pentru clientul nostru din Londra pentru postul de menajera/bucatareasa Menaj: - curatenia in bai, dormitoare, living - pastrarea curateniei in camerele nefolosite (aspirat, sters praful, etc) - lustruirea ocazionala a obiectelor de alama si argint - spalat, calcat rufe - dus si adus haine de la curatatorie - pastrarea scarilor, aleii si a partilor exterioare casei curate -

efectuarea cumparaturilor saptamanale Bucatareasa: - propunerea meniurilor - pregatirea si servirea ocazionala a pranzurilor si cinelor, ajutand si la debarasarea mesei - curatenia in bucatarie si a camerei (dining) unde se manaca - liste de cumparaturi - pastrarea curateniei in bucatarie si in frigider (aruncarea produselor expirate daca este cazul) Salariu: in jur de 300 lire saptamana, in funtie si de experienta 40 ore pe saptamana (de obicei intre 12 si 8 pm) Cazare gratuita
Categoria jobului
Curatenie/Intretinere/Menaj Servicii curatenie
Tipul jobului
full-time
Sursa jobului
www.tjobs.ro
Aplica la job Detalii job
04Mar