Joburi fortele de munca in constanta

Cauta in 1 locuri de munca fortele de munca in constanta in 2015

28May
28 May
Angajez
Constanta

Esti tanar, dinamic? Cauti un loc de munca cu program flexibil? Cea mai mare firma din Romania cu domeniul de activitate in telecomunicatii, angajeaza AGENTI DE VANZARI D2D in conditii AVANTAJOASE.

Descrierea postului: - prezentarea si promovarea serviciilor companiei catre persoanele fizice - prospectarea pietei si identificarea de noi clienti - persoane fizice; - incheierea de contracte cu persoane fizice la domiciliul acestora Cerinte: persoana dornica sa invete lucruri noi; este motivat de castiguri bazate pe comision experienta anterioara in vanzari nu este obligatorie, dar poate reprezenta un avantaj; persoana pozitiva, increzatoare in fortele proprii aspect fizic ingrijit - dinamism, energie, perseverenta foarte bune adaptabilitati de comunicare, negociere si lucru in echipa - disponibilitate la deplasari. BENEFICII: - Contract de munca part-time ( ideal pt studenti) / full-time. - Telefon. - Comisioane foarte avantajoase in functie de performanta. - Posibilitatea de avansare citeste mai mult
Categoria jobului
Vanzari Vanzari
Tipul jobului
part-time
Sursa jobului
www.olx.ro
Aplica la job Detalii job
28May