Joburi coafeza sau frizerita

Cauta in 1 locuri de munca coafeza sau frizerita in 2014

24 Jul
Buyer international cu limba rusa si engleza
Iasi

Candidatul ideal: Esti o persoana organizata, dinamica si comerciala ? Atunci alatura-te departamentului de Achizitii, la sediul nostru din Iasi. Pentru reusita in aceasta misiune este nevoie de : 1. Experienta de minim 1-3 ani in domeniul comercial (achizitii/vanzari); 2. Excelente abilitati de comunicare in limba rusa (nivel C1) si engleza ; cunoasterea limbii franceze va fi un. Mai mult

Locul de munca Buyer international cu limba rusa si engleza a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
22 Jul
Junior Collection Officer - contract 6 ore
Bucuresti

Responsabilitati: Urmarirea recuperarii creantelor pentru portofoliul alocat: Contactarea telefonica a debitorilor si convingerea lor pentru achitarea datoriei; Efectuarea activitatilor de colectare conform procedurilor de colectare; Inregistrarea in baza de date a modificarilor in portofoliul alocat; Raportarea si analiza situatiei cazurilor alocate. Cerinte: Sudii superioare. Mai mult

Locul de munca Junior Collection Officer - contract 6 ore a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
08 Jul
Coafeza- Frizerita
Neamt Roman

Se cauta persoana pentru postul de coafeza sau frizerita in Roman, judetul Iasi.Se solicita:calificareexperienta(avantaj)seriozitatedomiciliul in Roman Se ofera:salariu 700 Ron . Mai mult

Companie: Class

Jobul Coafeza- Frizerita este incadrat in categoria Servicii, intretinere-infrumusetare-sport part-time Salar:700 ron

Locul de munca Coafeza- Frizerita a fost preluat de pe www.jobhaze.ro