Joburi tinichigiu auto in bucuresti

Cauta in 1 locuri de munca tinichigiu auto in bucuresti in 2015

27Apr
08 Apr
Tinichigiu / Vopsitor
Bucuresti

RESPONSABILITATI:Executarea lucrarilor de tinichigerie si respectiv vopsitorie sau pregatire vopsitorie în termenele normate si la calitatea strandardelor companiei la toate tipurile de autovehicule comercializate de reteaua Tiriac Auto cât si pentru alte tipuri de autovehicule (când capacitatea atelierului permite); CANDIDATUL IDEAL: Studii mediiCalificare

corespunzatoareExperienta anterioara în domeniu BENEFICII: Salariu fix motivantSalariu variabil - bonusuri, în functie de realizarea obiectivelor agreateAbonament servicii medicale într-o retea privata de sanatatePosibilitatea de a performa într-un mediu competitiv si de a creste profesional într-un grup de prestigiuInstruire permanenta la standarde ridicate
Companie
Tiriac Auto
Categoria jobului
Instalare-Intretinere-Reparatii
Tipul jobului
full-time
Sursa jobului
www.carieranoua.ro
Aplica la job Detalii job
27Apr