Joburi cabinete medicale particulare in braila

Pentru cautarea facuta de dumneavoastra nu s-a gasit nici un loc de munca.

Nu am gasit nici o cautare pentru cabinete medicale particulare in orasul braila dar noi iti recomandam urmatoarele joburi:
Alte anunturi asemanatoare cu cabinete medicale particulare in orasul braila
22 Jul
Tehnician Service - utilaje Caterpillar
Braila Galati

Responsabilitati: - Efectueaza, in locatia clientului, activitati de reparare, revizie si intretinere a utilajelor si echipamentelor din toata gama (din punct de vedere mecanic, hidraulic si electric) - Pune diagnosticul de stare tehnica a masinii si realizeaza analize de anomalii - Identifica piesele de schimb necesare interventiilor si le comanda - Realizeaza puneri in functiune si. Mai mult

Locul de munca Tehnician Service - utilaje Caterpillar a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
22 Jul
Sofer Livrator Braila
Braila

CANDIDATUL IDEAL: • studii medii, • experienta pe o pozitie similara constituie avantaj, • permis de conducere categoriile B si C. RESPONSABILITATI / BENEFICII: - liveaza produsele companiei la clientii din zona alocata, - incaseaza debitele clientilor, in conformitate cu facturile emise, - intretine o buna relatie cu clientii din portofoliul sau. Oferta (bonusuri,. Mai mult

Locul de munca Sofer Livrator Braila a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
09 Jul
Agent vanzari
Braila Romania

medicala , cu o vechime de 10 ani . Distribuitor autorizat 3M Medical , avand ca piata de desfacere farmacii, spitale, depozite , depozite subdistribuitoare si cabinete medicale Companie SC ROMVERA SRL Posturi disponibile 3 Domeniu Vanzari Nivel experienta 1 - 2 ani Tip contract Full-time Nivel studii Liceu Nivel salarial Confidential Localitate Braila Galati Tara ROMANIA . Mai mult

Companie: SC ROMVERA SRL

Jobul Agent vanzari este incadrat in categoria Vanzari full-time

Locul de munca Agent vanzari a fost preluat de pe www.myjob.ro
14 Jul
Asistent Vanzari Lugoj

si vanzarea dispozitivelor medicale in cadrul cabinetului medical -Informarea pacientilor asupra modului de utilizare al dispozitivelor medicale -Tratarea cu respect a pacientilor Cerinte -Prezenta agreabila -Orientat catre rezultate si dezvoltare -Simt comercial -Deschisa pentru lucrul cu oamenii -Capacitate de relationare cu pacientii -Adaptabilitate, flexibilitate si disponibilitate pentru. Mai mult

Companie: AUDIONOVA

Jobul Asistent Vanzari Lugoj este incadrat in categoria Asistenta sociala full-time

Locul de munca Asistent Vanzari Lugoj a fost preluat de pe www.myjob.ro
04 Jul
plecari urgente la curatenie in germania 1200 euro/luna
Braila

menajer ( curatenie in case particulare, gradini, cladiri de birouri). Salar 1200 euro/luna. Conditii de munca avantajoase. Pentru plecarile din luna iulie va rugam sa sunati la numerele de telefon 0755232321 sau 0769316056 Cerintele postului Germania te asteapta cu noi locuri de munca in domeniul menajer ( curatenie in case particulare, gradini, cladiri de birouri). Salar 1200 euro/luna. . Mai mult

Companie: Projob

Jobul plecari urgente la curatenie in germania 1200 euro/luna este incadrat in categoria Altele, full-time Salar:1200 euro

Locul de munca plecari urgente la curatenie in germania 1200 euro/luna a fost preluat de pe www.ofertelocuridemunca.ro