Joburi asistent medical generalist in braila

Cauta in 1 locuri de munca asistent medical generalist in braila in 2014

22 Jul
Tehnician Service - utilaje Caterpillar
Braila Galati

Responsabilitati: - Efectueaza, in locatia clientului, activitati de reparare, revizie si intretinere a utilajelor si echipamentelor din toata gama (din punct de vedere mecanic, hidraulic si electric) - Pune diagnosticul de stare tehnica a masinii si realizeaza analize de anomalii - Identifica piesele de schimb necesare interventiilor si le comanda - Realizeaza puneri in functiune si. Mai mult

Locul de munca Tehnician Service - utilaje Caterpillar a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
22 Jul
Sofer Livrator Braila
Braila

CANDIDATUL IDEAL: • studii medii, • experienta pe o pozitie similara constituie avantaj, • permis de conducere categoriile B si C. RESPONSABILITATI / BENEFICII: - liveaza produsele companiei la clientii din zona alocata, - incaseaza debitele clientilor, in conformitate cu facturile emise, - intretine o buna relatie cu clientii din portofoliul sau. Oferta (bonusuri,. Mai mult

Locul de munca Sofer Livrator Braila a fost preluat de pe www.smartdreamers.com