Cauta in 2 locuri de munca fabrica in austria in 2014

29 Oct
Fabricatie cutii de carton 1.430 E Austria
Austria Predeal Strainatate

Descrierea postului:Angajam personal necalificat pentru a lucra in fabrica de productie a cutiilor si ambalajelor de carton. Beneficiate de salarizare lunara de 1.430 Euro, cazare si trei mese pe zi. Nu se cer cunostinte de limba germana. Suna cu incredere la 0768.882.749, 0747.890.589 de L V intre 9 17.Cerinte:Beneficii suplimentare: . Mai mult

Jobul Fabricatie cutii de carton 1.430 E Austria este incadrat in categoria Locuri de munca in strainatate full-time Salar:1430 euro

Locul de munca Fabricatie cutii de carton 1.430 E Austria a fost preluat de pe www.jobscop.ro
29 Oct
Asamblori de panouri solare 1.600 E Austria
Austria Comanesti Strainatate

Descrierea postului:Angajam persoane calificate si necalificate pentru a lucra in fabrica de asamblare a panourilor solare. Asiguram instructaj complet la locul de munca, oferim salarizare de 1.600 de euro lunar in mana!! Plecari in luna octombrie, sunati pentru informatii la 0768.882.749, 0747.890.589 de L V intre 9 17.Cerinte:Beneficii suplimentare: . Mai mult

Jobul Asamblori de panouri solare 1.600 E Austria este incadrat in categoria Locuri de munca in strainatate full-time

Locul de munca Asamblori de panouri solare 1.600 E Austria a fost preluat de pe www.jobscop.ro