Joburi ajofm teleorman in alexandria

Pentru cautarea facuta de dumneavoastra nu s-a gasit nici un loc de munca.

Nu am gasit nici o cautare pentru ajofm teleorman in orasul alexandria dar noi iti recomandam urmatoarele joburi:
Alte anunturi asemanatoare cu ajofm teleorman in orasul alexandria
23 Jul
Recruiter
Bucuresti, Ploiesti, Giurgiu, Alexandria, Turnu Magurele

Responsabilitati

  • Receptionarea tuturor aplicatiilor interne si externe ale candidatilor;
  • Realizarea screening-ului preliminar al tuturor aplicatiilor primite si asigurarea ca aplicatiile selectate pentru interviu corespund fisei postului si profilului candidatului din punct de vedere al calificarii profesionale, a abilitatilor, experientei si

    cunostintelor;
  • Organizarea si sustinerea interviurilor (inclusiv cele telefonice) preliminare;
  • Alcatuirea unui short-list pe baza caruia candidatii vor fi intervievati si de catre manager;
  • Feedback catre candidati;
  • Intocmirea dosarului de angajare;
  • Insotirea noului angajat si integrarea lui in echipa;
  • Exit-interview atunci cand este cazul;
  • Realizarea de cercetari disciplinare, daca este cazul;
  • Discutii 1:1 in cadrul farmaciilor;
  • Realizarea de planuri de dezvoltare pentru persoanele cu performante scazute.
citeste mai mult
Tipul jobului
full-time
Sursa jobului
www.smartdreamers.com
Aplica la job Detalii job