Cris-Tim angajeaza Manager Tehnic

Angajator: Grup Cris-Tim
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.05.2024
    Remote work: On-site

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Completarea formularului de cont nou pe hipo.ro dureaza doar 2 minute sau puteti importa datele din Linkedin sau Facebook pentru a rezolva si mai rapid.
    Scurta descriere a companiei

    Recrutăm cu Grijă pentru oameni, investim în resursa umană, dezvoltăm echipe, ne păstrăm astfel promisiunea făcută clienților și partenerilor noștri, aceea de avea mereu produse și servicii de calitate!

    Cerinte

    Studii superioare de specialitate
    Experienta minim 3 ani in industria alimentara cu activare in departament tehinc
    Cunostinte operare PC – avansat
    Cunostinte la nivel conversational - lb engleza ( nu este un criteriu obligatoriu)
    -putere de decizie si asumarea responsabilitatii;
    -discernamant si capacitate de a rezolva problemele;
    -abilitati de negociere si diplomatie;
    -dorinta de dezvoltare a subordonatilor si capacitate de delegare;

    Responsabilitati

    Efectuarea instruirii personalului din dept. Tehnic;
    Efectuarea instruirii personalului ce exploatează utilajele;
    Coordonarea şi organizarea activitatii echipei din subordine în concordanţă cu planul şi bugetul stabilit;
    Tinerea evidenţei utilajelor, planificarea perioada de revizii şi reparaţii, în conformitate cu cărţile tehnice şi cu Clasificarea utilajelor;
    Răspunzator de întocmirea listelor cu piese de schimb necesare pentru menţinerea utilajelor în condiţii optime de lucru;
    Verificarea exploatarii utilajelor – daca se face conform instrucţiunilor de lucru din manualul de utilizare al acestora;
    Intervetie la utilaje pentru diagnosticarea defectelor ce depăşesc posibilităţile tehnicienilor de la tura;
    Efectuarea analizei tehnice pentru îmbunătăţirea funcţionarii utilajelor, propune soluţii tehnico-economice de modernizare a utilajelor;
    Colectarea de informaţii software şi hardware specifice fiecărui utilaj, în vederea realizării unei baze de date electronică complete;Verificarea respectarii normelor de igiena a personalului tehnicdin subordine in timpul lucrului in incinta fabricii.

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Pensie privata
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Decontarea transportului
    • Catering / decontarea mesei de pranz
    • Discount produse companie /companii partenere
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Telefon mobil
    • Fun / Relax Area

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Balotesti,

    BUCURESTI, Ilfov, Popesti Leordeni,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (56)