Psiholog organizațional

Angajator: Serviciul de Informatii Externe
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.05.2024
    Remote work: On-site
    Scurta descriere a companiei

    Serviciul  de  Informații  Externe  (SIE)  este  instituția  de  stat  specializată  în  domeniul informațiilor externe privind siguranța națională, apărarea României şi a intereselor sale.

    Cerinte

    Cerințele noastre pentru un ofițer psiholog sunt:
    • absolvent de studii universitare de licență în psihologie;
    • reprezintă un avantaj studiile de masterat în domeniul resurse umane sau siguranță națională;
    • bune abilități de comunicare;
    • abilități de lucru în echipă;
    • un nivel bun al rezistenței la stres;
    • deschidere spre dezvoltare personală și profesională.

    Responsabilitati

    Îți place să descifrezi emoțiile celor din jur?
    Interpretezi cu ușurință comportamentele persoanelor care interacționează cu tine?
    Te documentezi constant pe subiecte legate de psihologie?
    Dacă vrei să faci din asta o carieră, te invităm să îți depui candidatura.
    Munca ta va conta pentru siguranța națională.

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (4)