Colaborare/ angajare medic stomatolog pedodont clinica Sibiu

Angajator: Unique Smile
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Sibiu
  • Actualizat la: 30.04.2024
    Remote work: On-site

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Scurta descriere a companiei

    Suntem o echipă de profesioniști cu o pasiune comună pentru sănătatea orală și îngrijirea pacienților noștri.

    La clinica noastră, ne străduim să oferim o experiență unică de îngrijire stomatologică, bazată pe cele mai recente tehnologii și cele mai bune practici în domeniu. Cu un accent puternic pe comunicare și educație, dorim să ne asigurăm că toți pacienții noștri înțeleg pe deplin tratamentul lor și au toate informațiile necesare pentru a lua decizii informate cu privire la sănătatea lor orală.

    Cerinte

    Cerințe:

    Abilitati de comunicare cu copiii;
    Experienta minim 3 ani in domeniu;
    Cunostinte de cel putin o limba straina prezinta un avantaj
    Specializarea finalizata in domeniu prezinta un avantaj.
    Exista posibilitatea de colaborare si pentru medici din alte zone georgrafice sau care isi doresc relocare
    Programul de lucru este zilnic de preferat, dar se accepta si colaborare part time (6h)
    Se va realiza un contract de colaborare;
    Mediu plăcut de lucru;
    Salariu motivant in functie de disponibilitatea zilelor de lucru si volumul orelor de lucru.
    Responsabilități:

    Responsabilitati

    Realizarea fisei medicale a pacientilor, documentarea complexa a cazurilor, si - planuriilor complet de tratament, cu devizele financiare estimative.
    Colaborarea cu colegii de pe alte specializari ale medicinei dentare - tratamente intedisciplinare,
    Participarea la sedintele medicale.

    Beneficii

    • Abonament stomatologic
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Certificari/Atestate
    • Discount produse companie /companii partenere
    • Program de lucru flexibil
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Laptop
    • Loc de parcare
    • Fun / Relax Area

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    Iasi, Sibiu, Suceava, Job national

    Brasov, Sibiu, Job national

    Cluj Napoca, Sibiu, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (6)