Angajam Betonist in Timisoara

Angajator: Trenkwalder Romania
Domeniu:
  • Constructii
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 29.04.2024
    Remote work: On-site

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Scurta descriere a companiei

    Noi suntem Trenkwalder, unul dintre cei mai puternici jucători ai pieței de HR din Europa Centrală și de Est. Atât obiectivele noastre, cât și acțiunile, vorbesc despre oameni, povești de succes și o piață a forței de muncă mai bună.

    Unde ne găsești:

    Sediul nostru din București:
    Calea Griviței nr. 82-98, Sector 1, București, Cod Poștal 010705

    Cerinte

    ● Seriozitate, implicare si punctualitate;
    ● Minim 8 clase finalizate; Studii medii - avantaj;
    ● Cunoștințe despre domeniul construcțiilor; cunostinte prefabricate (avantaj);
    ● Să dețină minimum una din calificarile acestea: fierar betonist/ finisor terasamente/ sudor/
    zidar/ tamplar/ dulgher/ constructor structuri;
    ● Minima experienta pe un rol similar;

    Responsabilitati

    ● Executa cofrajele pentru diferitele elemente de rezistență ale construcțiilor (fundații, stalpi,
    grinzi, plansee, scări, pereți) din beton;
    ● Execută lucrările de decofrare a elementelor prefabricate la încheierea ciclului de întărire;
    ● Execută operațiunile de verificari si reglaje ale instrumentelor și sculelor utilizate precum și a
    reperelor care fac obiectul lucrării de sudura conform instrucțiunilor specifice de lucru și
    manualelor tehnice ale echipamentelor;
    ● Montează armaturile de oțel în elementele beton folosind utilajele de pretensionare;
    ● Efectuează periodic curățarea și întreținerea utilajelor, echipamentelor și sculelor.

    Alte informatii

    Salariu atractiv, tichete de masa, asigurare privata, prime de sarbatori.
    Tel: 0747 10 90 90

    Beneficii

    • Prime ocazii speciale (ex: Paste, Craciun, 8 mar etc)
    • Abonament medical
    • Asigurare medicala
    • Asigurare de viata
    • Decontarea transportului
    • Tichete de masa

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (39)