Cris-Tim angajeaza Picker (depozit Mogosoaia)

Angajator: Grup Cris-Tim
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 30.04.2024
    Remote work: On-site

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Scurta descriere a companiei

    Recrutăm cu Grijă pentru oameni, investim în resursa umană, dezvoltăm echipe, ne păstrăm astfel promisiunea făcută clienților și partenerilor noștri, aceea de avea mereu produse și servicii de calitate!

    Cerinte

    Studii minime - 10 clase
    Experienta intr-un post asemanator constituie un avantaj
    Disponibilitate la program flexibil, spirit organizatoric, sociabil si comunicativ
    Rezistenta la temperatura controlata 5-8 grade celsius

    Responsabilitati

    Respecti principiile de livrare FI-FO
    Executi activitati de pregatire a comenzilor, incarcarci si descarcarci mijloacele de transport
    Realizarea igienizarii in zona de desfasurare a activitatii

    Alte informatii

    Un job intr-o companie de renume
    Posibilitatea de a te dezvolta
    Stabilitate
    Posibilitatea de avansare
    Contract pe perioada nedeterminata
    Transport asigurat de companie
    Instrumente/utilaje de lucru performante
    Doua mese pe tura asigurate
    Pachet salarial motivant, (compus din salariu fix + bonus in functie de performanta)
    Abonament medical clinica privata
    Pachete de beneficii conform politici de resurse umane
    Grija pentru oameni

    Salariu

    2700 - 3500 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Cursuri
    • Decontarea transportului
    • Discount produse companie /companii partenere
    • Plata / compensare ore suplimentare
    • Program de lucru flexibil

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    BUCURESTI, Ilfov,

    Ilfov,

    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Vezi job-uri similare (15)