Angajăm Electrician mentenanta

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Oradea
  • Actualizat la: 29.04.2024
    Remote work: On-site

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Scurta descriere a companiei

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    Gi Group România recrutează Electricieni mentenanță în Oradea pentru partenerul nostru, un lider mondial pentru sectorul componentelor din industria automotive.

    Candidatul ideal:

    Îndemânarea de a lucra cu echipamentele și sculele specifice meseriei;
    Bune abilități de comunicare/relaționare interpersonală;
    Motivația de a se perfecționa și de a lucra în echipă;
    Capacitate de adaptabilitate la situații diverse;
    Preocupare pentru atingerea obiectivelor și atenție la detalii;
    Capacitatea de a coordona execuția lucrărilor este un plus.

    Responsabilitati

    Responsabilități:

    Evaluarea funcționării diverselor instalații electrice și a diverselor componente ale acestora;
    Menținerea în funcțiune a instalațiilor prin efectuarea de revizii periodice;
    Evaluarea corectă a eventualelor defecțiuni apărute la instalații și la diverse componente ale acestora;
    Remedierea eventualelor defecte;
    Execuție instalații electrice;
    Întocmirea fișelor de intervenție/revizie.

    Alte informatii

    Beneficii:

    Salariu atractiv;
    Tichete de masă de 40 de lei/ zi lucrată;
    Program de lucru în trei schimburi;
    Bonus de prezență de 300 de lei;
    Bonusuri de Crăciun/Paște;
    Ore suplimentare plătite cu 175%;
    Spor de noapte de 25%;
    Spor de weekend de 5%;
    Transport asigurat în Oradea + rute specifice;
    Asigurare medicală privată;
    Echipament de lucru și scule asigurate de companie.

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    Aplica fara CV
    Oradea,

    Oradea,

    Oradea,

    Vezi job-uri similare (7)