Inside Sales Representative

Angajator: PNG Distribution
Domeniu:
  • Transporturi
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.04.2024
    Remote work: On-site

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Scurta descriere a companiei

    PNG Distribution este o casa de expeditii cu o experienta de peste 15 ani in intermedierea transporturilor de marfa, aflata in plina expansiune.

    Cerinte

    Experiență în vânzări, preferabil în industria transporturilor sau logisticii.
    Abilități excelente de comunicare și negociere.
    Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic.
    Abilități de organizare și gestionare eficientă a timpului.
    Motivație și dorință de a reuși în domeniul vânzărilor.

    Responsabilitati

    Identificarea și contactarea potențialilor clienți pentru promovarea și vânzarea serviciilor noastre de transport și logistică.
    Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții existenți, oferind soluții adaptate nevoilor lor.
    Prezentarea clară și convingătoare a serviciilor noastre, evidențiind avantajele și beneficiile acestora.
    Îndeplinirea obiectivelor de vânzări și contribuirea la creșterea și extinderea portofoliului de clienți.

    Alte informatii

    Despre Noi:
    Suntem o companie dinamică și inovatoare specializată în soluții de transport și logistică, concentrându-ne pe oferirea de servicii de calitate și inovatoare clienților noștri din diverse industrii.
    Ne străduim să construim relații durabile și să oferim soluții personalizate într-un mediu de lucru stimulant.

    Căutăm:
    Persoane pasionate și dornice să facă parte din echipa noastră de vânzări, având o abordare proactivă și orientată către rezultate.

    Beneficii:
    Oportunitatea de a lucra într-un domeniu dinamic și în continuă evoluție.
    Pachet salarial competitiv și comisioane motivante în funcție de performanță.
    Mediu de lucru plăcut și o echipă prietenoasă și dedicată.
    Dacă ești entuziast și dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică, trimite-ne CV-ul tău.
    Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul nostru comun!