Operator Call Center - ITALIANA - Municipiul IASI

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Altele
  • Customer support - Client service
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 30.04.2024
    Remote work: On-site
    Scurta descriere a companiei

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Aplica daca:

    Cunosti Limba Italiană avansat - OBLIGATORIU
    Ai abilități excelente de comunicare și ascultare activă.
    Experiență anterioară într-un call center sau într-un rol similar constituie un avantaj.
    Ai abilități de utilizare a computerului.

    Responsabilitati

    Ce anume vei face:

    Preiei apeluri telefonice primite de la clienți curenti din Italia și răspunzi la întrebările acestora într-un mod profesional și prietenos.
    Furnizezi suport clienților în legătură cu serviciile companiei.
    Înregistrezi datele interacțiunilor cu clienții în sistem.

    Alte informatii

    Program de lucru: 2 Schimburi

    Schimbul 1: 10:00 - 18:00
    Schimbul 2: 12:00 - 20:00

    Vei avea parte de:

    Salariu atractiv, motivant și competitiv
    Tichete de masă
    Abonament medical privat
    7Card pentru beneficii de sănătate și wellness

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Abonament la sala sport
    • Training-uri
    • Tichete de masa
    • Tichete de vacanta

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (42)