Cris-Tim angajeaza Sofer distributie (Depozit Constanta)

Angajator: Grup Cris-Tim
Domeniu:
  • Transporturi
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Actualizat la: 29.04.2024
    Remote work: On-site

    Puteti aplica la acest anunt doar prin crearea unui cont pe hipo.ro, fara sa va creati si un CV.

    Scurta descriere a companiei

    Recrutăm cu Grijă pentru oameni, investim în resursa umană, dezvoltăm echipe, ne păstrăm astfel promisiunea făcută clienților și partenerilor noștri, aceea de avea mereu produse și servicii de calitate!

    Cerinte

    O persoana pozitiva si optimista cu foarte bune abilitati de comunicare, dinamism, adaptare usoara la schimbare, initiativa, empatie, atitudine pozitiva si o conduita corecta, civilizata fata de toate persoanele cu care intra in contact.

    Studii liceale sau scoala profesionala,
    Permis de conducere, categoria B, minim 2 ani
    Experienta in sistemul de distributie alimentara, minim 1 an
    Disponibilitate la efort fizic, atentie sporita
    Disponibilitate la program flexibil, punctual, amabil, sociabil si comunicativ

    Responsabilitati

    Livrezi comenzile clientilor conform rutei stabilita
    Raspunzi de gestionarea marfii si ambalajelor preluate pe durata transportului, la si de la client
    Raspunzi de completarea corecta a raportului de livrator si a foii de parcurs
    Raspunzi de mentinerea temperaturi adecvate pentru produselor pe care le transporti in masina, predarea marfii la client.
    Raspunzi de marfa refuzata si returul de la client si predarea acestora la gestionarul punctului de lucru
    Incasezi contravaloarea marfurilor (atunci cand este cazul) si predarea la casieria unitatii
    Intreti autoturismul cu care faci distributia
    Raspunzi de respectarea traseului de livrare, de operativitatea operatiunii si de respectarea traseului de revenire la punctul de lucru
    Respecti cu strictete procedurile de lucru ale companiei

    Alte informatii

    Compania noastră, pe langa numele atat de cunoscut cu care ne mandrim si eticheta curata, este si un grup integrat din punct de vedere organizațional, cu 2600 de angajați, care activează și performează în toate liniile de business-producție de preparate din carne, preparate din lactate, ready meal, fermă de animale, podgorie, ospitalitate si firmă de contrucții civile/industriale. Cea mai importantă valoare pe care o avem, o apreciem și o prețuim sunt oamenii. Oamenii Cris-Tim. Echipa!

    Salariu

    3400 - 4200 RON

    Beneficii

    • Bonus de performanta
    • Abonament medical
    • Training-uri
    • Cursuri
    • Decontarea transportului
    • Teambuilding-uri / excursii
    • Petreceri/evenimente companie
    • Telefon mobil

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    Aplica fara CV
    Constanta,

    Constanta, Agigea,

    Constanta,