Joburi vorbitor maghiara

Cauta in 4 locuri de munca vorbitor maghiara in 2014

22 Jul
Coordonator transport cu spaniola si franceza
Bucuresti

de Coordonator transport, vorbitor de spaniola si franceza in Veo, principalele tale misiuni vor fi sa: • Organizezi transportul, urmaresti comenzile pana la receptionarea marfurilor si pastrezi o relatie excelenta cu transportatorii • Dezvolti portofoliul de transportatori din Europa (prospectezi piata si introduci contactele in baza de date SAP) • Contactezi furnizorii de marfa. Mai mult

Locul de munca Coordonator transport cu spaniola si franceza a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
22 Jul
Team Leader Suport Tehnic Relatii Clienti- limba maghiara

Responsabilitati: Coordoneaza activitatea de preluare, inregistrare si rezolvare a sesizarilor de natura tehnica prvind functionarea serviciilor furnizate de companie Se asigura de respectarea Regulamentului de ordine interioara, regulamentul intern din cadrul echipei Call Center si a Codului de conduita de catre membrii echipei Monitorizeaza activitatea si performanta echipei Asigura. Mai mult

Locul de munca Team Leader Suport Tehnic Relatii Clienti- limba maghiara a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
18 Jul
Lucru administrativ coleg vorbitor limba maghiara si romana.
Oradea

Sc. din ungaria cauta 2 colegi ca operator calculator cu carte de munca pe termen lung, limba Maghiara si Romana obligatoriu. Sarcina principala este rezolvarea sarcinilor administrative. Avantaj permis cat. B. Mesaje numai in lb. maghiara! Intr o ora raspunde pt. mesaje. Salar 2000Ron . Mai mult

Jobul Lucru administrativ coleg vorbitor limba maghiara si romana. este incadrat in categoria Contabilitate / Administratie full-time

Locul de munca Lucru administrativ coleg vorbitor limba maghiara si romana. a fost preluat de pe www.olx.ro
05 Jul
Soferi international pe tir
Cluj

Firma de transport international, cu sediul in Ungaria, angajeaza soferi pe curse internationale. Se solicita:permis de conducere categoria C si Eadeverinta medicala si psihologictahograf certificat de pregatire profesionala a conducatorului auto vorbitor de limba maghiara Se ofera:contracte de munca pe termen lung salarizare motivanta flota de masini tanara suport profesional . Mai mult

Companie: Kanyaro Pal

Jobul Soferi international pe tir este incadrat in categoria Servicii, transport-logistica-naval part-time

Locul de munca Soferi international pe tir a fost preluat de pe www.jobhaze.ro
17 Jul
Project administrator
Bucuresti Romania

si periodic al CEO Cerinte - vorbitor nativ de limba maghiara si romana; - cunoscator al limbii engleze – scris, vorbit – nivel avansat; - utilizator al calculatorului – MS Office (excel, word, access, power-point, outlook), internet browsing; - capacitate de analiza si sinteza, de prioritizare a activitatilor, de respectare a termenelor trasate, persoana cu initiativa; - avantaj:. Mai mult

Companie: SC PROTAN SA

Jobul Project administrator este incadrat in categoria Secretariat / Administrativ full-time

Locul de munca Project administrator a fost preluat de pe www.myjob.ro
22 Jul
Expeditor International relatia Ungaria
Iasi

de activitate. Cerinte: Dinamic, flexibil, atent la detalii, memorie foarte buna, foarte bune abilitati de comunicare, rezistent la stres. Obligatoriu vorbitor al limbiilor: Maghiara + Engleza SE VOR SELECTA DOAR CANDIDATII CUNOSCATORI AI LIMBII MAGHIARE LA NIVEL AVANSAT ! Beneficii: Telefon mobil, salariu, bonusuri si comisioane motivante in functie de rezultate. . Mai mult

Locul de munca Expeditor International relatia Ungaria a fost preluat de pe www.smartdreamers.com