Joburi traduceri de acasa

Cauta in 2 locuri de munca traduceri de acasa in 2014

22 Jul
Sofer de Autoturisme si Camionete
Bucuresti

Responsabilitati principale: Transport si livrare de marfa (produse alimentare - bauturi racoritoare) pe traseul stabilit in ruta zilnica; Efectuarea traseului cu respectarea orarului de livrare; Verifica zilnic starea de functionare a camionului si anunta eventualele neregului tehnice superiorului sau. Cerinte: Experienta de minim 1 an in distributie marfuri; Permis de conducere. Mai mult

Locul de munca Sofer de Autoturisme si Camionete a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
22 Jul
Content writer
Romania

Abilitatea de a respecta standardele de lucru; - Atitudine pozitiva; - Cunostinte de Wordpress. RESPONSABILITATI / BENEFICII: - Redactare unor articole care vor avea continut original si minimum 500 de cuvinte pe teme clar definite; - Program flexibil - se va lucra de acasa; - Respectarea termenelor - Plata se face lunar in functie de numarul de articole scrise. . Mai mult

Locul de munca Content writer a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
15 Jul
Traducere din Spaniola in Romana
Iasi Romania

culinar. Se poate lucra de acasa. Trimite un mail la adresa traduceri_test@yahoo.com cu subject "Test" la acest mail adauga-ti si cv-ul dumneavoastra, pentru a primi un mic test de traducere in limba spaniola. Cerinte - excelente cunostinte de limba Spaniola; - terminarea Facultatii pe specializarea Spaniola sau unor cursuri reprezinta un avantaj; - respecta deadline-uri, mare atentie la. Mai mult

Companie: OPINIA

Jobul Traducere din Spaniola in Romana este incadrat in categoria Internet / Comert electronic

Locul de munca Traducere din Spaniola in Romana a fost preluat de pe www.myjob.ro
31Jul
17 Jul
Profesor online de limba romana
Bucuresti Romania

specific pentru lectia demonstrativa, insa este obligatoriu ca aceasta sa fie legata de predarea/invatarea limbii romane. Descrierea firmei Birou de traduceri Companie Lexington House Posturi disponibile 10 Domeniu Educatie / Training Nivel experienta 1 - 2 ani Tip contract Acasa Nivel studii Facultate (absolvent) Nivel salarial Confidential Localitate BUCURESTI Tara ROMANIA . Mai mult

Companie: Lexington House

Jobul Profesor online de limba romana este incadrat in categoria Educatie / Training

Locul de munca Profesor online de limba romana a fost preluat de pe www.myjob.ro