Joburi in targu secuiesc

Cauta in 1 locuri de munca in targu secuiesc in 2014

17 Nov
Ultimele locuri fabrica jucarii
Targu Secuiesc

Descrierea postului:Intocmim contracte legale de munca in Germania pentru fabrici de asamblat jucarii din lemn si plastic.Se poate pleca si in cuplu,nu se obligatorie cunoasterea limbii.Salariu 1430euro/luna beneficii gratuite (cazare,masa si asigurare medicala)Plecarea iti este garantata prin semnarea contractului individual la sediul nostru!Suna acum! 0762.036.721 0747.606.

664Cerinte:Intocmim contracte legale de munca in Germania pentru fabrici de asamblat jucarii din lemn si plastic.Se poate pleca si in cuplu,nu se obligatorie cunoasterea limbii.Salariu 1430euro/luna+ beneficii gratuite (cazare,masa si asigurare medicala)Plecarea iti este garantata prin semnarea contractului individual la sediul nostru!Suna acum! 0762.036.721 ; 0747.606.664Beneficii suplimentare:Intocmim contracte legale de munca in Germania pentru fabrici de asamblat jucarii din lemn si plastic.Se poate pleca si in cuplu,nu se obligatorie cunoasterea limbii.Salariu 1430euro/luna+ beneficii gratuite citeste mai mult
Categoria jobului
Altele
Tipul jobului
full-time
Aplica la job Detalii job
28Nov