Joburi sc aprocom impex srl in slatina

Pentru cautarea facuta de dumneavoastra nu s-a gasit nici un loc de munca.

Alte anunturi asemanatoare cu sc aprocom impex srl in orasul slatina
27 Jun
EXPANSIONIST / RESPONSABIL DEZVOLTARE
Bucuresti, Craiova, Slatina, Iasi, Suceava

Candidatul ideal:

PROFI ROM FOOD SRL este o companie ce detine o retea de peste 295 de supermarketuri in Romania. Avand in vedere perspectivele de dezvoltare, dorim sa angajam o persoana dinamica pentru extinderea echipei noastre de expansiune.

- Experienta in domeniul imobiliar
- De preferat experienta in deschiderea de noi magazine/ proiecte greenfield;
- Studii superioare - preferabil in domeniul tehnic sau juridic;
- Limba engleza- nivel mediu;
- Bune abilitati de relationare si negociere;
- Persoana motivata, dinamica, atitudine proactiva;
- Capacitate buna de organizare, rezistenta la stres;
- Cunostinte bune de operare cu programele MS Office ;
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului:

MISIUNEA POSTULUI:
Identifica noi locatii pentru dezvoltarea retelei de magazine PROFI si intocmeste documentatiile necesare.

citeste mai mult
Tipul jobului
full-time
Sursa jobului
www.smartdreamers.com
Aplica la job Detalii job