Joburi sezonieri

Cauta in 1 locuri de munca sezonieri in 2014

05 Nov
Agricultura in norvegia
Strainatate Norvegia

Loc de munca Cu norma intreaga.
Ferma din Norvegia selecteaza Lucratori sezonieri pentru agricultura.

 Un numar de 10 posturi de sezonier in agricultura asteapta sa fie ocupate incepand de la jumatatea lunii iunie, in una dintre cele mai mari ferme din Norvegia. Situata in orasul Orre, in sud-vestul tarii, ferma detine o suprafata aproximativa de 30.

000 metri patrati de sere, in care sunt cultivate rosii, castraveti, ardei grasi, varza, conopida sau dovlecei.

 Acest program de munca se adreseaza persoanelor tinere (in special femei), dornice sa capete experienta in domeniul agriculturii, sa observe care este modul de viata si de lucru intr-o ferma din Norvegia, dar si sa descopere cultura si traditiile din aceasta tara.

 Responsabilitati: Ambalarea legumelor. Activitatea se desfasoara urmand instructiunile primite de la superiori, respectand standardul de calitate impus si modalitatea de lucru.

 Program de citeste mai mult
Companie
JobsAlert.ro
Tipul jobului
full-time
Salariu
5502200 ron
Aplica la job Detalii job
28Nov