Joburi program de 4 ore in satu mare

Cauta in 2 locuri de munca program de 4 ore in satu mare in 2014

22 Jul
Vanzator/Vanzatoare
Satu Mare Arad Galati

Angajam vanzator/ vanzatoare pentru vanzare inghetata in gelateriile proprii, special amenajate. Persoanele trebuie sa aiba experienta minima in vanzari, serioase, curate si sa interactioneze clientii. Se ofera salariu motivant si in functie de vanzari. . Mai mult

Locul de munca Vanzator/Vanzatoare a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
22 Jul
Director Agentie
Satu Mare Toplita

RESPONSABILITATI: · Coordoneaza activitatea agentiei si a echipei din subordine; · Mentine si dezvolta baza de clienti existenta, atat persoane fizice, cat si juridice; · Identifica potentiali clienti IMM Micro si prezinta acestora produsele bancii; · Identifica nevoile clientilor, recomandand serviciile si produsele adecvate; · Asigura supervizarea activitatii de creditare. Mai mult

Locul de munca Director Agentie a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
10 Jul
ospatar (chelner)
Satu Mare

pe perioada nedeterminata Program de lucru cu program partial Educatie Liceu de specialitate Descrierea ofertei Data de inceput Numar de posturi vacante 1 Pozitie/Functie Salariu brut [RON] 0 Beneficii aditionale 4 ore/zi Educatie/cursuri necesare Experienta/vechime necesara Permis necesar Caracterizarea postului Descrierea companiei Anexe Informatii de contact Agentie. Mai mult

Locul de munca ospatar (chelner) a fost preluat de pe www.anofm.ro
10 Jul
barman
Satu Mare

Locul de munca barman a fost preluat de pe www.anofm.ro