Joburi manager raion auchan in satu mare

Cauta in 1 locuri de munca manager raion auchan in satu mare in 2015

28May
13 May
Manager Segment Stagiar Food/NonFood
Cluj Napoca, Pitesti, Craiova, Oradea, Sibiu, Galati, Targu Mures, Bucuresti, Satu Mare, Timisoara

Descrierea postului
-parcurge o perioada de stagiatura in magazin
- fixeaza pretul de vanzare in cadrul politicii Auchan Romania
- se asigura ca exista necesara de marfa la raft, in raion
- acompaniaza managerul de raion in activitatea zilnica
- asigura, conform politicii companiei, implantarea si vanzarea produselor
- analizeaza si concepe planul comercial

anual impreuna cu managerul formator
- urmareste reclamatiile clientilor si le rezolva cu promptitudine
- organizeaza si gestioneaza echipa din raion.

Profil candidat
- 1-3 ani experienta in comert;
- studii superioare absolvite;
- cunoasterea unei limbi straine (engleza|franceza);
- onestitate, dinamism;
- implicare, determinare;
- capacitate de efort sustinut;
- abilitati de relationare;
- abilitati de coordonare si management al echipei.

Beneficii
- tichete de masa, prime periodice in functie de citeste mai mult
Tipul jobului
full-time
Sursa jobului
www.smartdreamers.com
Aplica la job Detalii job
28May