Joburi manager raion auchan in satu mare

Cauta in 1 locuri de munca manager raion auchan in satu mare in 2015

01 Aug
Manager Segment Stagiar Food/NonFood
Satu Mare

Descrierea postului
-acompaniaza managerul de raion in activitatea zilnica,
- fixeaza pretul de vanzare in cadrul politicii Auchan Romania
- se asigura ca exista necesarul de marfa la raft, in raion

asigura, conform politicii companiei, implantarea si vanzarea produselor,
- analizeaza si concepe planul comercial anual impreuna cu managerul formator,
- urmareste reclamatiile clientilor si le rezolva cu promptitudine,
- organizeaza si gestioneaza echipa din raion.

Profil candidat

- studii superioare absolvite,
- 1- 3 ani experienta in munca,
- capacitate de efort sustinut, bune abilitati de relationare,
- orientare citeste mai mult

Beneficii

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Training intern
- Reale oportunitati de dezvoltare profesionala
- Pachet salarial atractiv

Tipul jobului
full-time
Sursa jobului
www.smartdreamers.com
Aplica la job Detalii job
04Aug