Joburi manager raion auchan in satu mare

Pentru cautarea facuta de dumneavoastra nu s-a gasit nici un loc de munca.

Alte anunturi asemanatoare cu manager raion auchan in orasul satu mare
22 Jul
Vanzator/Vanzatoare
Satu Mare Arad Galati

Angajam vanzator/ vanzatoare pentru vanzare inghetata in gelateriile proprii, special amenajate. Persoanele trebuie sa aiba experienta minima in vanzari, serioase, curate si sa interactioneze clientii. Se ofera salariu motivant si in functie de vanzari. . Mai mult

Locul de munca Vanzator/Vanzatoare a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
22 Jul
Director Agentie
Satu Mare Toplita

RESPONSABILITATI: · Coordoneaza activitatea agentiei si a echipei din subordine; · Mentine si dezvolta baza de clienti existenta, atat persoane fizice, cat si juridice; · Identifica potentiali clienti IMM Micro si prezinta acestora produsele bancii; · Identifica nevoile clientilor, recomandand serviciile si produsele adecvate; · Asigura supervizarea activitatii de creditare. Mai mult

Locul de munca Director Agentie a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
24 Jul
REGIONAL SALES MANAGER SM,BH, AR, TM
Satu Mare Arad Timisoara

pozitia de REGIONAL SALES MANAGER (zona alocata: judetele Satu Mare, Bihor, Arad si Timis). Responsabilitati: Dezvoltarea si coordonarea echipei de vanzatori directi si independenti pe judetele Satu Mare, Bihor, Arad si Timis; Oferire de coaching, transmiterea cunostintelor dobandite oamenilor din subordine in vederea cresterii performantei acestora; Urmarirea si cunoasterea in permanenta. Mai mult

Companie: Psihoselect

Jobul REGIONAL SALES MANAGER SM,BH, AR, TM este incadrat in categoria Vanzari / Comert, full-time

Locul de munca REGIONAL SALES MANAGER SM,BH, AR, TM a fost preluat de pe www.ofertelocuridemunca.ro
15 Jul
Consultant vanzari, Asistent Manager resurse Umane
Satu Mare

Cautam cadre de conducere pentru colaborare cu o companie multinationala. Noi te putem ajuta cu un plan de afacere verificat, daca esti dispus sa te lasi invatat, sa lucrezi dupa un sistem, sa fii jucator de echipa. Candidatul ideal: - persoane cu spirit antreprenorial; - bune abilitati de comunicare si conducere; - persoana, muncitoare, entuziasta, optimista; - avantaj limbi straine. Mai mult

Jobul Consultant vanzari, Asistent Manager resurse Umane este incadrat in categoria Vanzari full-time

Locul de munca Consultant vanzari, Asistent Manager resurse Umane a fost preluat de pe www.olx.ro