Joburi ajofm in pitesti

Cauta in 1 locuri de munca ajofm in pitesti in 2015

05Sep
28 Aug
Specialist Resurse Umane
Pitesti

Cerinte:

- Studii superioare
- Operare calculator (MS Office)
- Cunostinte de legislatie a muncii
- Experienta intr-un post similar minim 3 ani
- Abilitati de comunicare, diplomatie
- Capacitate de analiza,sinteza si decizie
- Capacítate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le pune in aplicare

Corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii
- Receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare)

Responsabilitatile postului:

- acualizeaza aplicatiile de gestiune salariati (Charisma) cu modificarile aparute in contractele individuale de munca, stare civila, adresa, studii ale angajatilor
- informeaza AJOFM cu privire la locurile de munca vacante
- intocmeste actele de angajare, contractele si dosarele personale ale noilor angajati
- intocmeste acte aditionale in cazul citeste mai mult

Tipul jobului
full-time
Sursa jobului
www.smartdreamers.com
Aplica la job Detalii job
05Sep