Pentru cautarea facuta de dumneavoastra nu s-a gasit nici un loc de munca.

Nu am gasit nici o cautare pentru ingrijitor batrani in orasul piatra neamt dar noi iti recomandam urmatoarele joburi:
Alte anunturi asemanatoare cu ingrijitor batrani in orasul piatra neamt
04 Sep
JOB-URI IN UK – Asistente medicale/ Ingrijitori batrani
Piatra Neamt Bucuresti

Plasamente: in azile de batrani pe intreg teritoriul UK Plata: 6.5GBP/hr Taxe: - 250GBP la inscriere - maxim 30GBP/saptamana dupa ce incepeti sa lucrati, reprezinta contravaloarea serviciilor oferite (cazare la sosire in UK, cursuri de limba engleza daca este cazul, asistenta locala cu toate actele necesare functionarii legale in UK, deschidere cont bancar, asigurare, Care Induction. Mai mult

Companie: BRG

Jobul JOB-URI IN UK – Asistente medicale/ Ingrijitori batrani este incadrat in categoria Farmacie / Healthcare, Resurse umane, full-time

Locul de munca JOB-URI IN UK – Asistente medicale/ Ingrijitori batrani a fost preluat de pe www.ofertelocuridemunca.ro
17Sep
12 Sep
Femei pt ingrijit batrani Germania
Piatra Neamt Strainatate Germania

Descrierea postului:Iti  doresti  sa  muncesti  la  ingrijirea  persoanelor  varstnice  din  Germania   Aceste  locuri  de  munca  se  adreseaza  femeilor  cu  varsta  intre  18 58  de  ani,  cu  experienta  de  lucru  in  acest  domeniu,  Se  cere  cunoasterea . Mai mult

Jobul Femei pt ingrijit batrani Germania este incadrat in categoria Locuri de munca in strainatate full-time

Locul de munca Femei pt ingrijit batrani Germania a fost preluat de pe www.jobscop.ro