Joburi cora in pantelimon

Cauta in 1 locuri de munca cora in pantelimon in 2014

24 Jul
Operator depozit
Pantelimon Bucuresti

Responsabilitatile postului: Receptia materialelor si echipamentelor de la furnizori in depozitul firmei. Manipularea si depozitarea materialelor la standardele adecvate, conform politicilor si procedurilor firmei. Impachetarea materialelor si echipamentelor, sigilarea coletelor si pregatirea documentelor de transport. Alocarea materialelor si echipamentelor pe proiecte conform. Mai mult

Locul de munca Operator depozit a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
08 Jul
Receptioner maxim 60 ani
Pantelimon

receptioner(responsanbil cazare) motel Padurea Pustnicul, program doar de noapte sau in ture. salariu de la 1000lei net(de 2 ori pe luna), carte munca. incepere si angajare imediata de astazi, din aceasta seara, cerinte: cunostinte minime comert(vanzator), fara limbi straine sau studii superioare. maxi 503 de la cora 15 min, copie buletin si calificare daca aveti. . Mai mult

Jobul Receptioner maxim 60 ani este incadrat in categoria Restaurant / Hotel full-time

Locul de munca Receptioner maxim 60 ani a fost preluat de pe www.olx.ro