Joburi kaufland aranjator marfa in iasi

Pentru cautarea facuta de dumneavoastra nu s-a gasit nici un loc de munca.

Alte anunturi asemanatoare cu kaufland aranjator marfa in orasul iasi
22 Jan
Ospatar / Barman
Iasi ROMANIA

Postat la: 22-01-2015 Responsabilitati Vrei un loc de munca intr-o echipa energica, unita? Ai un aspect fizic placut, abilitati de comunicare, cunosti limba engleza? Cautam ospatarite si barmani pentru 3 locatii (cafenea, pub, club lounge) din centrul orasului Iasi.

Responsabilitati: - servirea clientilor cu promptitudine - abilitati de pregatire a comenzilor de bar/cafenea/pub - folosire POS - receptionare marfa - urmarirea stocului de produse Cerinte - aptitudini de comunicare si negociere - abilitati organizatorice - capabil sa lucreze in echipa - limba engleza (orice alta limba straina vorbita in plus constituie un avantaj) - utilizarea calculatorului si a Internet-ului - studii medii sau superioare - experienta de minim 3 luni (pe un post similar sau in vanzari) Beneficii Oferite - salariul se negociaza in functie de experienta - se ofera bonusuri - se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei Descrierea firmei Noi iti oferim serviciile de care ai nevoie! Companie citeste mai mult
Companie
StiLL Media Productions
Categoria jobului
Alimentatie / Comert Comert Industrie alimentara
Tipul jobului
full-time
Sursa jobului
www.myjob.ro
Aplica la job Detalii job