Joburi ambalare fructe in germania

Cauta in 3 locuri de munca ambalare fructe in germania in 2014

25 Aug
Personal ambalare fructe Germania
Germania Bocsa Strainatate

Descrierea postului:Angajam urgent 15 persoane pentru ambalare fructe pentru supermarket uri in Germania. Salarii atractive incepand de la 1350 euro pe luna! Rezerva un loc la 0747872371 sau 0727025760 de L V intre orele 9 17.Cerinte:Beneficii suplimentare: . Mai mult

Jobul Personal ambalare fructe Germania este incadrat in categoria Vanzari full-time Salar:1350 euro

Locul de munca Personal ambalare fructe Germania a fost preluat de pe www.jobscop.ro
29Aug
15 Aug
Ambalare legume Germania
Germania Buzau Strainatate

Descrierea companiei -- Descrierea postului Angajam urgent persoane indemanatice pentru fabricile din Germania. Se lucreaza la banda (ambalare legume si fructe). Se ofera cazare si contract legal de munca. Pentru detalii sunati la 0742 646 298, 0742 556 629. Cerintele postului iNDEMANARE . Mai mult

Companie: eov

Jobul Ambalare legume Germania este incadrat in categoria Agricultura / Silvicultura / Piscicultura, full-time

Locul de munca Ambalare legume Germania a fost preluat de pe www.ofertelocuridemunca.ro
27 Aug
Contracte de munca in fabrica Germania
Germania Braila Strainatate

lucru in domeniu si limba si se pot angaja si cupluri pentru care cazarea se face impreuna. Personalul agentiei este la dispozitia dvs pentru a va oferi toate detaliile necesare de care aveti nevoie de L V intre 09 17: 0757498074, 0762870348Cerinte:operatori in fabrici de sortare, ambalare, etichetareBeneficii suplimentare:contracte de munca, permis de sedere, cazare si masa . Mai mult

Jobul Contracte de munca in fabrica Germania este incadrat in categoria Altele full-time

Locul de munca Contracte de munca in fabrica Germania a fost preluat de pe www.jobscop.ro