Joburi evaluator de risc efractie

Cauta in 2 locuri de munca evaluator de risc efractie in 2014

14 Nov
Agenti de securitate din Bucuresti
BUCURESTI ROMANIA

Postat la: 23-10-2014

Responsabilitati Asigura securitatea perimetrului exterior al magazinului;
Raspunde pentru paza si integritatea obiectivelor, bunurilor si valorilor;
Manifesta un comportament calm, amiabil si politicos, in relatia cu clientii companiei;
Cerinte Profil candidat
Certificat/Atestat de agent de securitate;
Disponibilitatea de a lucra

in ture de zi;
Simt dezvoltat al responsabilitatii, fara antecedente penale;
Atentie distributiva;
Harnic, perseverent si onest;
Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Beneficii Oferite Beneficii
Pachet salarial motivant;
Posibilitatea dezvoltarii in cariera;

Relatii la telefon 0786014803 sau trimiteti CV la mail sergiu.cojocariu@dabsecurity.ro .
Descrierea firmei SC DAB TEHNIC SRL, este o firma infiintata anul acesta, cu capital 100% romanesc, sustinuta de SC DAB SECURITY SRL. Societatea isi are sediul social in mun. Codlea citeste mai mult
Companie
Dab Tehnic
Categoria jobului
Paza si Protectie / Militar
Tipul jobului
full-time
Aplica la job Detalii job
20 Nov
Environment & Health & Safety Coordinator - Bucuresti/Ploiesti
Ploiesti, Bucuresti

Descriere • Planificarea muncii si prioritizarea • Intocmirea planurilor de actiuni corective/preventive in urma auditurilor interne, externe, inspectiilor interne, inspectiilor autoritatilor (Inspectoratul Teritorial de Munca, Agentia de Mediu, Garda de mediu) • Coordoneaza si urmareste implementarea programelor de imbunatatire a parametrilor de mediu • Organizare, monitorizare si

control • Identifica pericolele, evalueaza si re-evalueaza riscurile de accidentare si imbolnavire profesionala. • Identifica, evalueaza si reevalueaza periodic aspectele mediu • Verificarea indeplinirii actiunilor preventive/corective intocmite in urma controalelor autoritatilor, auditurilor interne si externe, si inspectiilor interne. • Indeplineste activitati specifice coordonatorului de mediu; • Realizarea inspectiilor interne periodice in domeniul protectiei mediului, sanatatii si securitatii in munca. • Organizarea campaniilor de realizare a masuratorilor de noxe. • citeste mai mult
29Nov