Joburi sofer in dolj

Cauta in 2 locuri de munca sofer in dolj in 2014

Salariul mediu pe economie in Dolj este de 1487 lei in 2013, fiind in creste cu peste 6% in 2014, implicit si datorita cresterii exporturilor in acest judet, dovada a relansarii economiei.

22 Jul
Key Account Manager/Area Sales Manager
Dolj Mures Brasov

Descrierea postului: • Planifica si realizeaza vizite periodice la client; • Identifica potentiali clienti in zona alocata; • Intretine si dezvolta relatia cu clientii deja existenti ai companiei; • Promoveaza intregul portofoliu de produse al companiei; • Actualizeaza permanent baza de date cu clientii din zona de care este responsabil; • Negociaza cu clientii conditiile. Mai mult

Locul de munca Key Account Manager/Area Sales Manager a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
22 Jul
Reprezentant Vanzari Craiova
Dolj Craiova

CANDIDATUL IDEAL: - studii superioare absolvite sau student in an terminal, cursuri ID, - minim 2 ani experienta in domeniul vanzarilor, vanzarea in sistemul serviciilor reprezinta un avantaj, - cunostinte MS Office (Word, Excel), - bune abilitati de comunicare si negociere, prezenta agreabila, - capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita, - persoana dinamica, cu. Mai mult

Locul de munca Reprezentant Vanzari Craiova a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
23 Jul
Sofer in Craiova

Se cauta persoana pentru postul de sefoer. Se solicita:carnet categoria B Responsabilitati:verificarea comenzilor de pe factura inainte de incarcarea marfii in masina, livrare si verificare comenzi la clientincasare bani aprovizionare - livrare catre puncte de lucru, furnizori, zona de actiune : Oltenia - jud. Dolj, Mehedinti, Gorj, Valcea, Oltfamiliarizarea rapida cu modul de lucru al. Mai mult

Companie: Pintexim Craiova

Jobul Sofer in Craiova este incadrat in categoria Servicii, transport-logistica-naval part-time

Locul de munca Sofer in Craiova a fost preluat de pe www.jobhaze.ro
30Jul
22 Jul
Sofer Distribuitor Craiova - urgent!
Dolj Craiova Romania

C; - Experienta anterioara ca sofer distributie; - Experienta intr-o firma de distributie cu profil similar-avantaj; - Atestat transport marfa, card tahograf valid; - Capacitate de organizare, spirit de echipa; - Seriozitate, dinamism, gandire pozitiva. Beneficii Oferite - pachet salarial atractiv; - posibilitatea de dezvoltare profesionala. Descrierea firmei Importanta companie nationala de. Mai mult

Companie: MACROMEX SRL

Jobul Sofer Distribuitor Craiova - urgent! este incadrat in categoria Aprovizionare / Achizitii full-time

Locul de munca Sofer Distribuitor Craiova - urgent! a fost preluat de pe www.myjob.ro
Ai cautat locuri de munca sofer in dolj in 2014 vezi si firme in Dolj sau doctori in Dolj

Piata locurilor de munca din judetul Dolj este formata in primul rand de locurile de munca din industria constructoare de masini, de industria constructiei de locomotive, constructii, industria usoara, comert, servicii. Craiova este centru universitar, astfel ca piata muncii este invadata in fiecare an de absolventi care isi cauta un loc de munca, in acelasi timp, sunt si locuri de munca part time, mai accesibile studentilor, datorita programului scolar.