Joburi de facut curat

Cauta in 1 locuri de munca de facut curat in 2014

22 Jul
Sofer de Autoturisme si Camionete
Bucuresti

Responsabilitati principale: Transport si livrare de marfa (produse alimentare - bauturi racoritoare) pe traseul stabilit in ruta zilnica; Efectuarea traseului cu respectarea orarului de livrare; Verifica zilnic starea de functionare a camionului si anunta eventualele neregului tehnice superiorului sau. Cerinte: Experienta de minim 1 an in distributie marfuri; Permis de conducere. Mai mult

Locul de munca Sofer de Autoturisme si Camionete a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
22 Jul
Asistent de farmacie
Resita

Cerinte: Studii de specialitate (Scoala Postliceala de Asistenti de Farmacie) Experienta minim 12 luni in farmacii cu circuit deschis Certificat de Membru al OAMMR Cunostinte de operare PC Abilitati excelente de relationare si comunicare, empatie, orientare catre client Atentie distributiva Lucru in echipa Responsabilitati: Elibereaza medicamente sub supravegherea. Mai mult

Locul de munca Asistent de farmacie a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
22Jul
04 Jul
Angajari 2014 Germania ferme cai sau vaci
Strainatate Germania

la hranit, ingrijit, facut curatenie in grajduri, dresat si pregatit caii pt. expozitii. - ferme de vaci la hranit, facut curat in grajduri, muls mecanizat si manual. Benaficii : contract de munca, asigurare medicala, cazare, salariu incepand de la 1300 EURO/luna plus ore suplimentare. Oferim garantia unui loc de munca. Incepeti anul cu un loc de munca nou, sigur la standardele din vest.. Mai mult

Companie: team4job

Jobul Angajari 2014 Germania ferme cai sau vaci este incadrat in categoria Agricultura / Silvicultura / Piscicultura, Altele, full-time Salar:1300 euro

Locul de munca Angajari 2014 Germania ferme cai sau vaci a fost preluat de pe www.ofertelocuridemunca.ro