Joburi vanzatoare in craiova

Cauta in 1 locuri de munca vanzatoare in craiova in 2014

22 Jul
Key Account Manager/Area Sales Manager
Craiova Mures Brasov

Descrierea postului: • Planifica si realizeaza vizite periodice la client; • Identifica potentiali clienti in zona alocata; • Intretine si dezvolta relatia cu clientii deja existenti ai companiei; • Promoveaza intregul portofoliu de produse al companiei; • Actualizeaza permanent baza de date cu clientii din zona de care este responsabil; • Negociaza cu clientii conditiile. Mai mult

Locul de munca Key Account Manager/Area Sales Manager a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
22 Jul
Reprezentant Vanzari Craiova
Craiova

CANDIDATUL IDEAL: - studii superioare absolvite sau student in an terminal, cursuri ID, - minim 2 ani experienta in domeniul vanzarilor, vanzarea in sistemul serviciilor reprezinta un avantaj, - cunostinte MS Office (Word, Excel), - bune abilitati de comunicare si negociere, prezenta agreabila, - capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita, - persoana dinamica, cu. Mai mult

Locul de munca Reprezentant Vanzari Craiova a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
17 Jul
Vanzatoare magazin imbracaminte
Craiova

Societate comerciala angajeaza vanzatoare serioasa, amabila, sociabila, aspect placut, experienta in domeniu, se ofera salariu atractiv 900 Ron, contract de munca de 8 ore su un mediu placut de munca.Asteptam cv-ul insotit de fotografie. . Mai mult

Jobul Vanzatoare magazin imbracaminte este incadrat in categoria Vanzari full-time Salar:900 ron

Locul de munca Vanzatoare magazin imbracaminte a fost preluat de pe www.olx.ro