Joburi la interim plus

Companie: Interim Plus
Vezi toate informatii le despre aceasta firma: Interim Plus
Aici vezi toate locurile de munca ale companiei / firmei Interim Plus.

Cauta in 1 locuri de munca la interim plus in 2016

Filtre suplimentare
08Feb
03 Feb
Suport Clienti
Str. Buzesti, Bucuresti, Municipiul Bucuresti, Romania

DESCRIERE POST:Suport Clienti al unei companii de telefonie mobila din Canada.Activitatea implica preluare de apeluri in limbile engleza si franceza din partea clientilor companiei. Discutiile vor face referire la serviciile companiei, informatii despre facturi, planuri tarifare, comenzi etc. Jobul este full-time, insa se lucreaza pe fusul orar canadian.

ORAR: Practic, vor fi ture de 8 ore 30 minute organizate in intervalul 16:00 – 07:00CERINTE:Disponibilitate pentru program de noapte Limba engleza si franceza la nivel mediu (se testeaza)OFERTA:Transportul este asigurat in regim de taxi pana acasa dupa terminarea turelor de lucru sau la inceperea turelor de lucru tarzii (ex.: de la 23:00). Se asigura training.Din punct de vedere financiar, pachetul de beneficii include urmatoarele:-salariu fix de 2350 RON net-bonus lunar de pana la 500 RON net-spor de noapte de 25% -tichete de masa
Companie
Interim Plus SRL
Tipul jobului
full-time
Salariu
5882350 ron
Sursa jobului
www.bestjobs.ro
Aplica la job Detalii job
08Feb