Joburi chestionare acasa

Cauta in 1 locuri de munca chestionare acasa in 2014

05 Dec
Content Editor in Cluj-Napoca
Cluj Napoca ROMANIA

Postat la: 27-11-2014 Responsabilitati Firma de IT cu sediul in Cluj-Napoca, cauta persoana care sa contribuie la continutul unui website in limba engleza.

RESPONSABILITATI: - Crearea de chestionare/teste originale si relevante pe un anumit subiect: documentarea temeinica si alegerea cu atentie a surselor de calitate, realizarea unei structuri logice, redactarea propriu-zisa - Refacerea unor chestionare incomplete, inadecvate sau care nu mai sunt de actualitate Cerinte - Excelente abilitati de comunicare si relationare, - Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat ( in special scris) - Bune abilitati de exprimare in scris, - Buna capacitate de organizare, - Absolvent a uneia dintre facultatile: Psihologie, Jurnalism, Sociologie - Sa fii o persoana placuta, pozitiva, sincera si corecta, - Organizare, obiectivitate, spirit critic, - Capacitate de sinteza a informatiei. Beneficii Oferite - Se acorda un bun pachet salarial - Mediu flexibil/posibilitatea de a lucra de acasa - Mediu de citeste mai mult
Companie
WebCube SRL
Categoria jobului
Internet / Comert electronic
Tipul jobului
full-time
Sursa jobului
www.myjob.ro
Aplica la job Detalii job
17Dec