Joburi coafor in bucuresti

Cauta in 2 locuri de munca coafor in bucuresti in 2014

Piata locurilor de munca in Bucuresti este unica in tara, datorita numarului mare de agenti economici pe diverse domenii, Bucuresti este cel mai mare centru economic al tarii, aici se regaseste cea mai mare parte dintre ramurile economice specifice Romaniei, exceptioe facand datorita statului de oras agricultura.

22 Jul
PHP Developer
Bucuresti

Mandatory technical skills: - Solid HTML, CSS, PHP, Javascript/jQuery knowledge - Experience with MVC frameworks (Laravel, Zend, Symfony, CodeIgniter) - Solid SQL/Database experience: MySQL, MongoDB, etc Nice to have skills: - Experience with versioning systems: SVN, Git, etc - Wordpress experience: native functions, custom post types, custom taxonomies, templating, plugin creations,. Mai mult

full-time Salar:800 euro

Locul de munca PHP Developer a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
22 Jul
Junior Collection Officer - contract 6 ore
Bucuresti

Responsabilitati: Urmarirea recuperarii creantelor pentru portofoliul alocat: Contactarea telefonica a debitorilor si convingerea lor pentru achitarea datoriei; Efectuarea activitatilor de colectare conform procedurilor de colectare; Inregistrarea in baza de date a modificarilor in portofoliul alocat; Raportarea si analiza situatiei cazurilor alocate. Cerinte: Sudii superioare. Mai mult

Locul de munca Junior Collection Officer - contract 6 ore a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
09 Jul
FORMATOR - FRIZERIE COAFOR (profesor)
Bucuresti Romania

pentru cursurile de Frizer-Coafor (hair-style) Formarea cursantilor atat pentru cursurile teoretice cat si cele practice Cerinte * experienta si recomandari ** certificarea de formator reprezinta un avantaj Beneficii Oferite * pachet salarial motivant * colectiv tanar si motivat * conditii de lucru moderne * locatie centrala Companie Confidential Posturi disponibile 1 Domeniu Alte domenii. Mai mult

Companie: Confidential

Jobul FORMATOR - FRIZERIE COAFOR (profesor) este incadrat in categoria Alte domenii part-time

Locul de munca FORMATOR - FRIZERIE COAFOR (profesor) a fost preluat de pe www.myjob.ro
23Jul
19 Jul
Coafeza, frizerita, manichiurista, cosmeticiana
Bucuresti Ilfov

Liceu, Scoala postliceealaDetalii Companie:Salon de infrumusetare in complexul rezidential Cosmopolis, va ofera produse si servicii de calitate superioare. Servicii de coafor, frizerie, manichiura, pedichiura, tratamente cosmetice, epilare ceara traditionala si de unica folosinta. . Mai mult

Companie: Cosmoplus Beauty Trade Srl

Jobul Coafeza, frizerita, manichiurista, cosmeticiana este incadrat in categoria Servicii infrumusetare full-time

Locul de munca Coafeza, frizerita, manichiurista, cosmeticiana a fost preluat de pe jobs.bizoo.ro
Ai cautat locuri de munca coafor in bucuresti in 2014 vezi si firme in Bucuresti sau doctori in Bucuresti

Locurile de munca disponibile din Bucuresti sunt foarte diverse, atat pentru persoane cu studii superioare, aici fiind prezente multe companii multinationale in domenii diverse, fiind si o cerere mare pentru specialisti in diverse domenii, cat si pentru persoane cu studii medii sau elementare. Diversitatea locurilor de munca este prezenta si in timpul de lucru, astfel ca locurile de munca cu program part time nu lipsesc de pe piata muncii.