Joburi casa de pariuri in bucuresti

Cauta in 4 locuri de munca casa de pariuri in bucuresti in 2014

Piata locurilor de munca in Bucuresti este unica in tara, datorita numarului mare de agenti economici pe diverse domenii, Bucuresti este cel mai mare centru economic al tarii, aici se regaseste cea mai mare parte dintre ramurile economice specifice Romaniei, exceptioe facand datorita statului de oras agricultura.

22 Jul
Sofer de Autoturisme si Camionete
Bucuresti

Responsabilitati principale: Transport si livrare de marfa (produse alimentare - bauturi racoritoare) pe traseul stabilit in ruta zilnica; Efectuarea traseului cu respectarea orarului de livrare; Verifica zilnic starea de functionare a camionului si anunta eventualele neregului tehnice superiorului sau. Cerinte: Experienta de minim 1 an in distributie marfuri; Permis de conducere. Mai mult

Locul de munca Sofer de Autoturisme si Camionete a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
22 Jul
Technician retele electrice si de securitate
Bucuresti

Technician retele securitate Studii: Medii tehnice, profil electro sau telecomunicatii Experienta : minim 2 ani in - Solutii cablare structurata - Sisteme de detectie efractie si centrale anti-efractie - Sisteme de detectie incendiu - Sisteme Supraveghere video - Sisteme control access - Retele Fibra Optica Cerinte - Cunostinte de calculatoare, retelistica, swich-uri, routere;. Mai mult

Locul de munca Technician retele electrice si de securitate a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
06 Jul
Operator Casa de Pariuri
Bucuresti

Liceu, Scoala postliceealaDetalii Companie:Bet Cafe Arena este o companie romaneasca organizatoare de jocuri de noroc care isi propune sa devina un nume de referinta pe piata romaneasca de profil. Bet Cafe Arena ofera clientilor sai un nou concept de agentie, gandita ca un centru de divertisment. Astfel, in agentiile noastre clientii au posibilitatea de a paria pe evenimente sportive dintre. Mai mult

Companie: Bet Cafe Arena

Jobul Operator Casa de Pariuri este incadrat in categoria Comert full-time

Locul de munca Operator Casa de Pariuri a fost preluat de pe jobs.bizoo.ro
07 Jul
Casier sala de jocuri
Bucuresti

similar ( jocuri de noroc, pariuri) Notiuni generale de contabilitate si operatiuni cu numerar (intocmire registru de casa, monetar, dipozitie de plata si incasare, foaie de varsamant, foaie de retragere numerar) Abilitati de lucru cu calculatorul (MS Office, programe registru de casa) Deprinderi de lucru practice cu numerar ( numarare bani) Aptitudini de calcul matematic Abilitati. Mai mult

Companie: Slot cafe

Jobul Casier sala de jocuri este incadrat in categoria Entertainment full-time Salar:2000 ron

Locul de munca Casier sala de jocuri a fost preluat de pe www.infomunca.ro
24 Jul
Casiera sala de jocuri
Bucuresti

similar ( jocuri de noroc, pariuri) Notiuni generale de contabilitate si operatiuni cu numerar (intocmire registru de casa, monetar, dipozitie de plata si incasare, foaie de varsamant, foaie de retragere numerar) Abilitati de lucru cu calculatorul (MS Office, programe registru de casa) Deprinderi de lucru practice cu numerar ( numarare bani) Aptitudini de calcul matematic Abilitati excelente. Mai mult

Companie: Storm Entertainment

Jobul Casiera sala de jocuri este incadrat in categoria Finante / Contabilitate, full-time

Locul de munca Casiera sala de jocuri a fost preluat de pe www.ofertelocuridemunca.ro
04 Jul
Bucuresti Romania

Companie: SLOT CAFE

Jobul Casiera sala de jocuri este incadrat in categoria Alimentatie / Comert full-time

Locul de munca Casiera sala de jocuri a fost preluat de pe www.myjob.ro
Ai cautat locuri de munca casa de pariuri in bucuresti in 2014 vezi si firme in Bucuresti sau doctori in Bucuresti

Locurile de munca disponibile din Bucuresti sunt foarte diverse, atat pentru persoane cu studii superioare, aici fiind prezente multe companii multinationale in domenii diverse, fiind si o cerere mare pentru specialisti in diverse domenii, cat si pentru persoane cu studii medii sau elementare. Diversitatea locurilor de munca este prezenta si in timpul de lucru, astfel ca locurile de munca cu program part time nu lipsesc de pe piata muncii.