Joburi angajam minori in bucuresti

Cauta in 1 locuri de munca angajam minori in bucuresti in 2015

18 Mar
Angajam brutareasa
Bucuresti, Sectorul 1

Cautam brutareasa cu experienta, in Bucuresti, pentru intreprinderea noastra sociala nou infiintata in domeniul panificatiei (paine de casa si alte produse speciale de panificatie din ingrediente naturale). Oferim contract de munca cu norma intreaga si salariu bun. Lucrul se desfasoara in schimburi, nu asiguram transport. Zona de productie este Vitan (Auchan fost Real). Perioada de proba 3 luni.

Conditii: - Mame care isi cresc copiii singure sau femei care au mai mult de doi copii minori in intretinere - Documentele justificative pentru incredintarea copiilor (in cazul mamelor singure); - Domiciliu in Bucuresti - Experienta de cel putin 3 ani in urmatoarele domenii: brutarie, patiserie, covrigarie - Scoala profesionala finalizata cu atestat de calificare in alimentatie publica sau atestat de brutar/ patiser - Se sustine proba de lucru Responsabilitati: - Stabilirea retetelor pentru paine si alte produse de panificatie - Prepararea produselor respectand retetele cu ingredientele citeste mai mult
Categoria jobului
Restaurant / Hotel Restaurante
Tipul jobului
full-time
Sursa jobului
www.olx.ro
Aplica la job Detalii job
26Mar