Joburi angajari soferi tir in bistrita

Pentru cautarea facuta de dumneavoastra nu s-a gasit nici un loc de munca.

Alte anunturi asemanatoare cu angajari soferi tir in orasul bistrita
26 Aug
Responsabil Flota
Bistrita

Cerinte:
- Studii superioare - de preferinta tehnice,
- Foarte bune abilitati de operare PC
- Cunostinte minime de tehnica auto,
- Disponibilitate la program flexibil,

Profilul candidatului ideal:
- Persoana cu foarte bune abilitati organizatorice si de

comunicare
- Persoana atenta la detalii
- Persoana integra si consecventa
- Foarte bune abilitati de munca in echipa

Principalele responsabilitati ale postului:
- Urmeaza sa fiti responsabil de tot ceea ce implica realatia cu Serviciul Inmatriculari Auto: inmatriculari, transcrieri, radieri, etc.
- Gestionati relatia cu ARR-ul: licente firma si autovehicule, carduri companie, inregistrare soferi in baza de date ARR
- Veti fi responsabil de procesul predare / primire a ansamblului citeste mai mult
- Veti mentine evidenta documentelor parcului auto si a conducatorilor auto
- Veti fi responsabil de achitarea la timp a taxelor auto si de drum necesare si de obtinerea autorizatiilor specifice activitatii de transport
- Veti supraveghea lucrarile de intretinere si reparatii a autovehicolelor
- Veti tine evidenta diagramelor si descarcarilor cardurilor conducatorilor auto
- Veti fi responsabil de instruirea de baza a conducatorilor auto la intrare in organizatie
- Veti fi responsabil de monitorizare permanenta a conducatorilor auto.

Tipul jobului
full-time
Sursa jobului
www.smartdreamers.com
Aplica la job Detalii job