Joburi soferi in bacau

Cauta in 1 locuri de munca soferi in bacau in 2015

28May
15 May
CASIER - BACAU
Bacau, Bacau

Candidatul ideal:

Abilitati de a rezolva probleme, de comunicare, capacitate de a lucra eficient in echipa si de a-si stabili prioritatile;
• Studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat;
• Buna cunoastere si aplicare a actelor normative in vigoare pentru casieri;
• Bune abilitati aritmetice;
• Experienta in domeniu

minim 2 ani;

Descrierea jobului:

Colecteaza banii de la agentii comerciali, alti angajati ai companiei sau de la clientii companiei in conformitate cu cerintele legale si regulile interne ale companiei;
• Administreaza bani colectati si ii depune la banca;
• Verifica borderoul de incasari si chitantele prezentate/predate de catre agenti/soferi livrari;
• Intocmeste si completeaza zilnic Registrul de Casa;
• Administreaza si tine evidenta stocurilor Formularelor cu Regim Special in conformitate cu regulile companiei; citeste mai mult

Tipul jobului
full-time
Sursa jobului
www.smartdreamers.com
Aplica la job Detalii job
28May