Joburi hipermarket auchan in bacau

Pentru cautarea facuta de dumneavoastra nu s-a gasit nici un loc de munca.

Nu am gasit nici o cautare pentru hipermarket auchan in orasul bacau dar noi iti recomandam urmatoarele joburi:
Alte anunturi asemanatoare cu hipermarket auchan in orasul bacau
13 May
Macelar
Ploiesti, Brasov, Bacau, Galati, Cluj Napoca, Constanta

Descrierea postului

Transarea carnii;
Tratarea si procesarea materiilor prime care intra in prepararea produselor din carne;
Participarea la fabricarea produselor;
Cunoasterea si respectarea gamei de produse si a retetelor;
Verificarea produselor inainte de a le ambala sau trimite spre ambalare, pentru a corespunde din punct de vedere calitativsi cantitativ .

Profil candidat

Experienta in transarea si pregatirea carnii si a produselor din carne;
10 clase si scoala profesionala de profil sau o diploma de calificare in meseria de macelar;
Persoana activa
Spirit de echipa
Rezistenta la stres
Orientare catre client
Ospitalier
Disponibil pentru a lucra in ture.

Beneficii

Vino in echipa noastr? si vei beneficia de:

Salariu de baz?, tichete de mas?, prime periodice in functie de rezultate;
Stagii de formare adaptate postului t?u;
citeste mai mult
Tipul jobului
full-time
Sursa jobului
www.smartdreamers.com
Aplica la job Detalii job