Joburi soferi in austria

Cauta in 3 locuri de munca soferi in austria in 2014

22 Jul
Digital Marketing Specialist for Germany, Austria, Switzerland
Austria Bucuresti Strainatate

As Digital Marketing Specialist, you work and act as an extension to the Demand Program teams in a specific country. This requires a strong understanding of the IBM Marketing Process as well as a strong understanding of digital marketing. You will be responsible for managing and/or supporting the execution of a digital marketing strategy that includes dialogue marketing, email marketing,. Mai mult

Locul de munca Digital Marketing Specialist for Germany, Austria, Switzerland a fost preluat de pe www.smartdreamers.com
23 Jul
Soferi camion
Austria

lucreaza in echipaj -unul din soferi trebuie sa cunoasca limba engleza sau germana la un nivel mediu avansat -experienta -seriozitate Beneficii Oferite din partea firmei noastre se ofera de asemenea seriozitate si un salar lunar pe persoana de 1500 euro Descrierea firmei Firma serioasa in cehia Companie CSC Czech Service Cargo s.r.o. Posturi disponibile 4 Domeniu Transport Nivel experienta 3. Mai mult

Companie: CSC Czech Service Cargo s.r.o.

Jobul Soferi camion este incadrat in categoria Transport full-time

Locul de munca Soferi camion a fost preluat de pe www.myjob.ro
10 Jul
Soferi autocamion
Austria

Sc Veco-Rom SRL cauta soferi tir pe comunitate pentru firme din Ungaria si Austria. Cerinte minime: *experienta pe transport international minim 2 ani * atestat pentru transport international; card digital valabil * cunoasterea limbii engleza reprezinta avantaj Beneficii: * salariu atractiv (1500-1700 eur) * program de lucru: o luna cu o saptamana libera sau doua luni cu doua. Mai mult

Jobul Soferi autocamion este incadrat in categoria Logistica full-time

Locul de munca Soferi autocamion a fost preluat de pe www.tjobs.ro
07 Jul
Agenti de transport (soferi) Austria
Austria Bistrita Strainatate

Descrierea postului:Cautam oameni cu experienta in condus masini de 3.5 tone pentru transportul de marfa. Se cer minime cunostinte de limba germana/italiana/engleza, experienta minim 2 ani de zile, persoane cu varstele intre 18 58 de ani si rezistente la condus. Mai multe informatii si rezervari ale locurilor de munca primiti la 0768.882.749, 0747.890.589 de L V intre 9. Mai mult

Jobul Agenti de transport (soferi) Austria este incadrat in categoria Locuri de munca in strainatate full-time

Locul de munca Agenti de transport (soferi) Austria a fost preluat de pe www.jobscop.ro