Cauta in 2 locuri de munca soferi in austria in 2014

13 Oct
Angajam Soferi Camion C+E International
Austria

Experienta !! Cerinte Cautam Soferi Profesionisti cu Categoria C+E pe camioane de tonaj de peste 20.t, pentru Comunitatea Europeana. Pentru o buna colaborare doresc - Seriozitate! Beneficii Oferite Pentru mai multe detalii contactatima pe mail la office.sp-transporte@aon.at sau telefonic la Mobil - Orange 075.4208471 Companie Confidential Posturi disponibile 5 Domeniu Transport Nivel. Mai mult

Companie: Confidential

Jobul Angajam Soferi Camion C+E International este incadrat in categoria Transport full-time

Locul de munca Angajam Soferi Camion C+E International a fost preluat de pe www.myjob.ro
23 Oct
Contracte 4 luni Soferi B,C,E 1.500 E Austria
Austria Strainatate

Descrierea postului:Daca ai permis categoria B sau C,E poti aplica acum pentru un post de sofer in Austria! Se cere un minim de experienta in condus, limba germana nu este obligatorie! Salarizare foarte avantajoasa si se ofera diurna saptamanala. pentru informatii apelati cu incredere la 0768.882.749, 0747.890.589 de L V intre 9 17.   Cerinte:Beneficii suplimentare: . Mai mult

Jobul Contracte 4 luni Soferi B,C,E 1.500 E Austria este incadrat in categoria Locuri de munca in strainatate full-time

Locul de munca Contracte 4 luni Soferi B,C,E 1.500 E Austria a fost preluat de pe www.jobscop.ro