Cauta in 2 locuri de munca ferme de in austria in 2014

16 Oct
Job nou ferme de cai Austria
Austria Braila Strainatate

Descrierea companiei -- Descrierea postului Asigurai familiei tale un viitor mai bun! Castiga de 7 ori mai mult decat in tara, lucreaza la ferme de cai in Austria. Se asigura cazare si diurna saptamana. Crezi ca te potrivesti acestei meserii atunci suna la telefon: 0749 451 975, 0760 744 062 Cerintele postului apt de munca, . Mai mult

Companie: eov

Jobul Job nou ferme de cai Austria este incadrat in categoria Altele, full-time

Locul de munca Job nou ferme de cai Austria a fost preluat de pe www.ofertelocuridemunca.ro
21 Oct
Ingrijitori zootehnie 1.450 E Austria
Austria Salonta Strainatate

Descrierea postului:Cautam persoane pentru munca necalificata in ferme, pentru reparatii si spalarea grajdurilor, ingrijirea si hranirea animalelor. Angajatii primesc cazare si masa gratuita, se lucreaza numai 8h/zi pe un salariu net de 1.400 E/luna. Pentru mai multe detalii apelati cu incredere 0768.882.749, 0747.890.589 de L V intre 9 17.Cerinte:Beneficii suplimentare: . Mai mult

Jobul Ingrijitori zootehnie 1.450 E Austria este incadrat in categoria Locuri de munca in strainatate full-time

Locul de munca Ingrijitori zootehnie 1.450 E Austria a fost preluat de pe www.jobscop.ro